Err Msg: Existujú v súčasnosti Č prihlasovacie servery...

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 139410 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

V prostredí, ktorý sa spolieha na názov služby WINS (Windows Internet) na preklad názvov NetBIOS, chybové hlásenie "neexistujú žiadne prihlasovacie servery dostupné služby prihlásenia žiadosť"sa zobrazí, ak ste Správca a vykonajte jeden alebo viacero z nasledovných:
 • Pokúsite vzdialene spravovať dôveryhodnej domény. Môžete napríklad Správca súborov sa používa na priradenie zdielˇanie používateľom z dôveryhodných domény.
 • Pokúsite vybrať dôveryhodnej domény v User Manager pre domény.

PRICINA

Databázy WINS nemá riadne domény registrácií pre HES- prostredníctvom overovania. Nájdete v časti Ďalšie informácie nižšie pre viac podrobnosti.

Tento problém sa vyskytuje najčastejšie v prostrediach, kde má správca vytvorený obojstranná dôvera medzi dve predtým nezávislých domény. Most často existujú servery WINS v každej oblasti a servery WINS nie replikovať ich databáz navzájom.

RIESENIE

Ak chcete tento problém vyriešiť:
 • Povoliť WINS dynamickú registráciu.

  To zaručuje, že radiče domény zaregistrovať svoje domény<1c> NetBIOS názvy s servera WINS.</1c>
 • Ustanoviť, aby niektoré že replikácie databázy WINS je úspešný medzi WINS Servery. Chýba položiek databázy pre doménových mien môže naznačovať Problémy s serverov WINS a replikácie.
Ak chcete obísť tento problém:
Poznámka: Microsoft neodporúča používanie statické priradenia v VÝHRY databázy WINS zapnuté počítače.

 1. Spustiť WINS správy Utility pridať statické priradenia pre Domény<1c> zápisov (z dôveryhodnej domény), ktoré nie sú uvedené v databázy WINS:</1c>
     Name:    Master DOMAIN Name
     IP Address: Address of the Primary Domain Controller (PDC) of the
            domain
     Type:    Domain Name
   
  						
Ak ste prihlásení ako správca na radič domény, vzdialená správa funguje teraz úspešne. Ak sa pokúšate vzdialene spravovať domény počas prihlásenia na Server (nie do domény radič) alebo Windows NT Workstation, musíte pridať DOMÉNU<1c> položky obidvoch dôveryhodné a dôverujúcich doménach. </1c>

DALSIE INFORMACIE

Vzdialene spravovať dôveryhodnej domény niekoľko premietnutia overovací postup musí uskutočniť. Ak databázu WINS nemá riadne domény registrácií, overovanie zlyhá.

Napríklad, je medzi DOMAIN_A a DOMAIN_B. Server vytvorené trust PDC_A je v DOMAIN_A a PDC_B sa v DOMAIN_B. DOMAIN_A je dôveryhodný zdrojov (dôverujúci) domény (hlavný) domény a DOMAIN_B. Vykonaná akcia stanoviť tento vzťah dôvery, nasledujúce NetBIOS názvy musia byť ODHODLANÍ adresy IP, buď prostredníctvom WINS alebo vysielanie:

  NetBIOS Name   Description of Use of Name
  ---------------------------------------------------------------------
  DOMAIN_A<1B>   PDC_B uses this to query the PDC of DOMAIN_A
  PDC_A<00>     PDC_B uses this to set up a session with the PDC of
           DOMAIN_A
  DOMAIN_A<1C>   PDC_B uses this to get DC list of DOMAIN_A
				


S týmito tri názvy zaregistrované, a ak má váš účet Správca orpávnenie, dôverovať môže stanoviť a správy "Vzťah dôveryhodnosti bol zriadený úspešne" sa zobrazí. Keď ste reštartovať počítač alebo prvýkrát pokúsite Vzdialená správa, iný názov NetBIOS je potrebné:

  NetBIOS Name  Description of Use of Name
  ---------------------------------------------------------------------
  DOMAIN_A<1C>  Each Domain Controller in DOMAIN_B uses this name to
         establish a secure channel with a Domain Controller in
         the trusted domain.
				


Domain Controller (DC) v adresároch dôverujúcej domény sa pokúša vytvoriť zabezpečený kanál s akékoľvek DC v dôveryhodnej doméne využitím rozosielania požiadavka na prihlásenie k názvu NetBIOS DOMAIN_A<1c>. Táto požiadavka prihlásenie je súčasťou procesu, ktorá vytvorí Secure kanál medzi dvoma DCs. Prihlásenie ID v tejto žiadosti o prihlásenie je inter-domain zverenského účtu pre dôverujúcej doméne, DOMAIN_B$. Ak nie je bez registrácie DOMAIN_A<1c> v databáze WINS chybové hlásenie STATUS_NO_LOGON_SERVERS vráti na výzvu. Správu "Neexistujú v súčasnosti žiadne prihlasovacie servery k dispozícii" potom vráti užívateľovi. </1c></1c>

Ďalšie informácie o osobitných NetBIOS meno registrácií v WINS, nájdete v nasledujúcich článkoch databázy Microsoft Knowledge Base:

ID ČLÁNKU: 119495
Názov: Zoznam mien registrované s služby WINS

Vlastnosti

ID článku: 139410 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbnetwork kbmt KB139410 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:139410

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com