PerfMon: Vysoký počet stránky/S nemusí nutně nedostatek paměti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 139609 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Při použití nástroje Sledování výkonu, může dojít k vysoké paměti: stránky/s hodnoty čítačů, které nesouvisejí s aktivita stránkovacího souboru nebo mezipaměti aktivita. Tyto vysoké hodnoty místo toho příčinou může být žádost postupně čtení paměti mapovat soubor.

Další informace

Následující informace jsou z čítače sledování výkonu informace o definici pro čítač paměť stránky/s:
Stránky/s je počet stránek přečtených z disku nebo zapsaných vyřešit paměti odkazy na stránky, které nebyly v paměti na disk čas odkaz. Toto je součet stránek vstup/s a stránky Výstup za sekundu. Tento čítač zahrnuje přenos stránkovací jménem systém mezipaměť dat aplikace access soubor aplikací. Toto je primární Čítač dodržovat, pokud se obáváte o tlak nadměrné paměti (to znamená, že thrashing) a nadměrné stránkování, které mohou vyústit. To Čítač, ale také účty pro takové činnosti jako pořadové čtení paměti namapován soubory, zda do mezipaměti. Typické označení této je když naleznete velké množství paměti: stránky/s, "normální" (vzhledem k systému, který je monitorován průměr) nebo vysoká počet paměti: bajty k dispozici a normální nebo malé množství Stránkovací soubor: % využití. Z paměti bez mezipaměti mapovat soubor, Zobrazí se také činnost normální nebo nízkou mezipaměti (mezipaměť poruchy).

Z výše uvedených informací, vysoký počet paměti: je stránky/s nemusí to být orientační tlak paměti nebo sledování výkonu hlášení chyby. Je nezbytné sledovat další čítače, jako jsou například uvedeno výše, získat úplný obraz o dění ve vaší zvláštní případ.

Vlastnosti

ID článku: 139609 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt KB139609 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:139609

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com