PerfMon: Vysoký počet stránok/Sec nie nevyhnutne nízkym pamäte

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 139609 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Pri používaní programu Sledovanie výkonu, môžete stretnúť vysokej pamäte: stránky/s hodnoty počítadiel, ktoré nie sú spojené s stránkovací súbor činnosť alebo vyrovnávacej pamäte činnosť. Tieto vysoké hodnoty môže byť namiesto spôsobené žiadosť postupne čítanie pamäte mapovaní súboru.

DALSIE INFORMACIE

Tieto informácie je od sledovanie výkonu počítadla definícia informácie pre počítadlo pamäť stránky/s:
Stránky/s je počet strán zapíše do alebo čítať z disku disku na vyriešenie pamäte odkazy na stránky, ktoré neboli v pamäti na čas odkaz. Je to súčet stránky vstup/SEK a stránky Výstupu/SEK. Toto počítadlo obsahuje stránkovací prevádzky v mene systém vyrovnávacej pamäte údaje súboru prístup pre aplikácie. Toto je primárne Počítadlo dodržiavať, ak sa obávate nadmerné pamäte tlak (to znamená, mlátenie), a nadmerného stránkovania, ktoré môže spôsobiť. Toto počítadlo, však tiež predstavuje takúto činnosť ako sekvenčné čítanie pamäte mapovaní súbory, či s vyrovnávacou pamäťou alebo nie. Typické označenie tohto je, keď ste vidieť vysoký počet pamäte: stránky/s, "normálny" (priemerných, vzhľadom na systém monitorovaného) alebo vysoká počet pamäte: Dostupné bajty a normálne alebo malé množstvo Stránkového súboru: % využitia V prípade z-cache pamäte mapovaní súbor, vidíte normálnu alebo nízku vyrovnávaciu pamäť (cache porucha) činnosť.

Ako je vidieť z vyššie uvedených informácií sa vysoký počet pamäte: stránky/s je nie nevyhnutne indikatívne pamäte tlaku alebo sledovanie výkonu hlásenia chýb. Je potrebné sledovať iné počítadlá, akými sú uvedené vyššie, získať úplný obraz o čo sa deje vo vašom konkrétnom prípade.

Vlastnosti

ID článku: 139609 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbmt KB139609 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:139609

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com