PerfMon: Yüksek Sayfa/sn sayısı değil mutlaka düşük bellek

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 139609 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Performans izleyicisi'ni kullanarak, yüksek bellek karşılaşabilir: disk belleği dosyası etkinliği veya önbellek etkinliği ilişkili Sayfa/sn sayacı değerleri. Bu yüksek değerler yerine neden olabilir sırayla bir bellek okuma uygulama dosyası eşleştirilmiş.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki bilgiler Bellek\sayfalar/saniye sayacı performans izleyicisi sayacı tanımı bilgilerini olduğundan:
Sayfa/sn diskten okuma veya bellek sayfalar, başvuru bir anda bellekte olan başvuruları çözümlemek için diske yazılan sayfa sayısıdır. Bu sayfaları toplamıdır girdi/sn, sayfa ve çıkarılan/sn. Bu sayaç, dosya verilere erişmek için uygulamaları sistem önbelleği adına disk belleği trafiği içerir. Bu, (diğer bir deyişle thrashing) aşırı bellek baskısı kuşkularınız ve aşırı, sayfalama işlemi sonucunda, birincil sayacıdır. Bu sayaç, ancak aynı zamanda Bu faaliyetin, bellekle eşlenen dosyalar, sıralı okuma olarak veya önbelleğe alınmış olup olmadığını hesaplar. Bellek yüksek sayıda gördüğünüzde, bu normal bir gösterge olduğu: Sayfa/sn, "normal" (izlenen sisteme göre ortalama) veya bellek yüksek sayısı: kullan?labilir bayt ve normal ya da küçük miktarda bir disk belleği dosyası: % kullan?m. Bir önbelleklenmeyen eşleştirilmiş bellek dosyası durumunda (önbellek hatası) normal veya düşük önbellek etkinliği de görebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgiler, bellek yüksek bir sayı görülen: Sayfa/sn Dilek bellek baskısı veya bir performans izleyicisi, hata bildirimi olmak zorunda değildir. Gelenleri, belirli bir durumda, tam bir resim almak için yukarıda olanlar gibi diğer sayaçları izlemek gereklidir.

Özellikler

Makale numarası: 139609 - Last Review: 22 Şubat 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB139609 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:139609

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com