XCLN: Hata iletisi: görüntülenen form, seçili olabilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 141339 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Exchange elektronik formlar tasarımcısı formu oluşturmak veya çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Seçtiğiniz form görüntülenemedi. Formu bilgisayarınıza kopyalamak için yeterli disk alanı yok. Araçlar menüsünden seçeneği komutunu kullanarak formlar için ayrılan alanı artırmak için bazı formları kapatın. [80040119]

Neden

Yetersiz geçici depolama alanı form için ayrılan sorunu neden olabilir. Izin verilen varsayılan boyut 1024 kilobayt (KB) ' dir. Bu nedenle, yaklaşık 1 megabayt (MB), geçici depolama boyutu, daha büyük olan elektronik formlar Artırılmış gerekir.

Çözüm

Microsoft Exchange istemci, formlar için geçici depolama alanını artırmak için <a0></a0>, Araçlar, seçenekler, Exchange Server sayfasına, seçin ve geçici depolama için form alanı artırın.

Özellikler

Makale numarası: 141339 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbusage KB141339 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:141339

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com