URUCHOM.EXE: Zamknij skrypt narzędzie logowania

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 142028 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Administratorzy sieci lokalnej ma często użytkownicy korzystający z klientów systemów MS-DOS Lan Manager 2.2 c, Network Client 3.0 przejść bezpośrednio do firmy Microsoft System Windows lub do uruchamiania niektórych aplikacji natychmiast po logowania. Jest to Nastąpiła próba często przez wykonywanie aplikacji na końcu skryptu logowania. Niestety, problemy z pamięcią są często wystąpił, ponieważ skrypty logowania są zduplikowanego na drugą kopię polecenia.Model COM i NET.EXE znajduje się nadal w pamięci z niedokończone wykonanie logowania do sieci.

URUCHOM.Narzędzie w zestawie Resource Kit (w wersji 2.1) programu Lan Manager jest EXE, Pozwala określić polecenie do wykonania po zakończeniu swojego skrypt logowania. Zapewnia obsługę podobnego do skryptu logowania systemu NetWare firmy Novell opcja:
Zakończ "wiersz_polecenia"


URUCHOM.EXE unika się problemy z pamięcią wymienionych powyżej, wykonując swoje polecenia w wierszu oryginalnego systemu MS-DOS. Współpracuje z skrypty logowania w obu serwera Lan Manager i środowiskami systemu Windows NT server.

Więcej informacji

JAK URUCHOMIĆ.UŻYWANE EXE

Następujące pliki są dołączone do uruchomienia.EXE

  Filename    Description
  --------    -----------
  RUN.EXE     Executable
  README.TXT   This file
				


Miejsce uruchomienia.EXE w bieżącym katalogu roboczym lub w innym miejscu w ścieżce. Na końcu skryptu logowania, Dodaj:
URUCHOM<cmdline> </cmdline>

w przypadku gdy <cmdline> Określa polecenie Linia stosowania że Aby uruchomić po zalogowaniu jest ograniczona do 14 cm <cmdline> znaki (patrz "Ważne uwagi" poniżej). </cmdline></cmdline>

Przykład:

Załóżmy, że chcesz mieć start systemu Windows w górę po skryptu logowania wykonuje. Miejsce uruchomienia.EXE gdzieś w ścieżce i Dodaj następujący wiersz: na koniec skryptu logowania:
URUCHOM WIN

System Windows rozpocznie się natychmiast po zakończeniu działania polecenia logowania do sieci bez ubytków pamięci spowodowane przez sieć.EXE, a druga kopia polecenia.COM uruchomiony.

JAK URUCHOMIĆ.EXE PRACY?

URUCHOM.EXE po prostu przyjmuje wiersz polecenia, określ i Zrzuca, w bufor klawiatury. Bufor klawiatury zostanie opróżniony na pierwszym dostępne szansa sprzedaży. Jeśli używasz Uruchom.EXE na końcu skryptu logowania, pierwszy szansa sprzedaży będzie po zakończeniu wykonywania logowania do sieci. W związku z tym sieci MS-DOS oryginalny monit wejściowych.

WAŻNE UWAGI

Bufor klawiatury jest ograniczone do 16 znaków. Dlatego ponieważ jeden pobiera się znak wysuwu wiersza i drugiej wskaźnika ogona <cmdline> jest ograniczona do 14 znaków. Jeśli jest więcej niż 14 znaków. określony, uruchom.EXE, zostaną one zignorowane. </cmdline>

URUCHOM.EXE został zaprojektowany do uruchamiania wyłącznie na systemie MS-DOS. Jest tryb rzeczywisty Aplikacja nie będzie wykonywał z systemu OS/2. Przyczyna całego działania URUCHOM.EXE są tracone w OS/2, ponieważ problem z pamięcią problem nie występuje. Podobnie należy zachować ostrożność podczas logowania się z systemu Windows. Ponownie funkcje tego narzędzia w środowisku programu byłoby wątpliwą. Badanie ograniczone wykazały, że Uruchom.EXE nie ma wpływu podczas logowania w systemie Windows.

Jeśli potrzebujesz więcej niż 14 znaków, aby określić command(s), które są potrzebne Aby wykonać, Utwórz plik wsadowy i został uruchomiony.EXE wywołanie pliku wsadowego. To mogłyby być użyteczne, jeśli chciał zrobić coś zestaw różnych zmienne środowiskowe.

URUCHOM.Zapisuje EXE bezpośrednio do buforu klawiatury. Komputery, które nie są pełni zgodnych z IBM może mieć problemy przy użyciu polecenia Uruchom.EXE. Został on pomyślnie badania na różnych komputerach zgodnych z AT, jak również niektóre PS/2.

Połączenia trwałe są przywracane po wykonuje skrypt logowania. Jeśli Trwałe połączenie wymaga podania hasła, określonego wiersza polecenia z URUCHOM.EXE dodaje się hasła w wierszu i w ten sposób nie będzie uruchomione w wiersz polecenia systemu MS-DOS. Jeśli używasz Uruchom.EXE, należy uważać, że tak się nie stało. Jeśli zachodzi konieczność nawiązania połączenia z udziałem, który wymaga podania hasła inaczej niż ten, który użytkownik zalogowany, należy dodać polecenia NET USE dla Ten udział do uruchomienia pliku wsadowego.Wykonuje EXE.

Właściwości

Numer ID artykułu: 142028 - Ostatnia weryfikacja: 21 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft LAN Manager 2.2 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbmt KB142028 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:142028
Zastrzeżenie dotyczące artykułów z bazy wiedzy o produktach wycofanych
Ten artykuł dotyczy produktów, dla których firma Microsoft nie oferuje już pomocy technicznej. Dlatego jest on oferowany w obecnej wersji i nie będzie już aktualizowany.

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com