Riešenie problémov s príkazu AT pomocou prepínača/k

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 142040 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Môžete použiť / k prepnúť pomocou príkazu AT problémov s naplánované dávkovej úlohy. V / k príkaz umožňuje manuálne spustiť dávkovú úlohu. Tak chcete urobiť, zadajte nasledovný príkaz príkazového riadka systému MS-DOS, kde XX:XX je čas v hodinách a minútach:
na XX:XX / interaktívne cmd.exe/k
Ak chcete použiť pomôcku Windows Resource Kit Soon.exe, môžete zjednodušiť tento príkaz tak, aby fungoval v nasledujúcich 5 sekúnd automaticky. Tak chcete urobiť, do príkazového riadka zadajte nasledovný príkaz:
čoskoro / interaktívne cmd.exe/k
Obidva tieto príkazy Otvoriť príkazový riadok systému MS-DOS na linkové čas a umožňujú manuálne spustiť dávkovú úlohu.

Ak príkazového riadka systému MS-DOS neotvorí, spustite nástroj na správu služieb v ovládacom paneli a potom potvrďte, že je spustená služba plánovania. Kliknite na Spustenie tlačidlo a potom potvrdiť, že systémového konta vybraný; len systémové konto môžete komunikovať s pracovnou plochou. Sieť vytvorené na systémovom konte pripojenia použite prázdne relácie pre poverenia; preto budete musieť dodávať užívateľské meno a heslo pre pomocoupríkazovako net use.

Pred spustením dávkovej úlohy, zadajte nastaviť príkaz. Ak máte tak, sú uvedené všetky environmentálne ukazovatele vrátane meno používateľa. Tento príkaz pomôže vám pochopiť životného prostredia, spusteného príkazu plánovač.

DALSIE INFORMACIE

Keď spustíte AT príkazového riadka, ktorý je popísaný v predchádzajúcej časti, môžete riešenie situácií, kde dávkovej úlohy sa úspešne spustí, keď je popravený z príkazového riadku, ale sa nedá spustiť, keď ste ho pomocou príkazu AT spustiť.

Popri riešení problémov dávkovej úlohy, vykonajte nasledovné:
 1. Zahŕňajú ECHO a pauza príkazy vo vašej dávke súbor, takže môžete zúžiť príčinu problému.
 2. Keď použijete príkaz AT, uistite sa, že používate správne naplánovať konto služby. Chcete tak urobiť, spustite nástroj na správu služieb v ovládacom paneli a potom potvrďte, že používate "Prihlásiť sa ako" konto pre službu plánovania. Toto konto Určuje, či úloha, ktorá je naplánovaná má prístup k sieti alebo lokálneho počítača.
 3. Určiť, ak úloha si vyžaduje interakcie s pracovnou plochou. Ak áno, použite LocalSystem pre službu plánovania. Avšak keď tak urobíte, siete pripojenie nie je k dispozícii, pokiaľ ste zadajte nasledujúce Príkazový riadok:net use \\názov servera\názov zdieľania / U:domény\meno používateľaheslo

Vlastnosti

ID článku: 142040 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbmt KB142040 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:142040

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com