K ploché OBRAZOVCE: FrontPage Server Extensions bez použití

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 143101 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

Microsoft FrontPage 98 verzi tohoto článku naleznete 194134.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Pokud nejsou k dispozici na cílovém serveru FrontPage Server Extensions, můžete stále použít FrontPage k vývoji webových stránek. Můžete například vyvinout webu pomocí serveru PWS Microsoft v počítači a přenosu webového obsahu na cílovém serveru. Mějte na paměti, když toto provedete, které může ztratit některé funkce nebo vyskytnout některé nekompatibility mezi pracovní server a cílový server. Tento článek popisuje funkce vyhnout Pokud publikování obsahu na serveru, na kterém není nainstalován FrontPage Server Extensions a způsob zpracování těchto nekompatibility.

Další informace

Pokud jsou kompatibilní s serverových rozšíření serveru a operačního systému, požádejte poskytovatel metadat k jejich instalaci. FrontPage Server Extensions aktuálně nepodporují serveru a operačního systému, můžete odeslat návrh s dotazem Microsoft poskytnout rozšíření serveru. Společnost Microsoft uvítá návrhy nebo komentáře o změny v návrhu a funkce produktu. Poznámka: Chcete-li zjistit, zda jsou server a operační systém kompatibilní s the FrontPage Server Extensions, naleznete následující společnosti Microsoft webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa140185(office.10).aspx

Předcházení součásti WebBot procházet časVětšina součásti WebBot vliv webu pouze na vytváření čas. Součást WebBot zahrnout nebo tabulku WebBot součást obsah ovlivňuje stránky je na pouze při stránky nebo jiné stránky je vytvořena nebo změněna. Tyto součásti WebBot jsou neaktivní okamžiku procházení. Některé součásti WebBot, zejména ty, které jsou používány s formuláři, však spoléhají na chvíli procházení FrontPage Server Extensions. Pokud přenášíte soubory serveru nejsou nainstalovány FrontPage Server Extensions, neměli byste používat následující součásti WebBot:

  WebBot Confirmation Field component
  WebBot Discussion component
  WebBot Guest Book component
  WebBot Registration component
  WebBot Save Results component
  WebBot Scheduled Image component
  WebBot Scheduled Include component
  WebBot Search component
				


Pokud použijete tyto součásti WebBot, Zákazníci, kteří procházet webový server obdržet "HTTP 404 „ Chyba při použití odpovídající formulář.

Předcházení mapování FrontPage obrázek v aplikaci FrontPage 1.0Obrazové mapy vytvořené FrontPage 1.0 spoléhají na chvíli procházení serverových rozšíření. Chcete-li se vyhnout potížím při procházení, měli byste použít nástroj Mapa obrázek, který je podporován serverem WWW.

FrontPage 1.1 je schopen generování obrazové mapy na straně klienta a nativní bitové mapy pro několik typů serveru. Další informace o této funkci nastavení webu klepněte v nabídce Nástroje v aplikaci FrontPage Explorer a klepněte na kartu Upřesnit. Pokud je prohlížeč schopný pomocí mapy obrázků na straně klienta, bude používat namísto serveru obrazová mapa.

Předcházení nekompatibilitou ServerPokud je to možné vyvinout obsahu na stejný typ serveru, který používáte pro cílového serveru. Pokud to není možné se vyhnout nekompatibility mezi pracovní server a cílový server. Některé oblasti potenciální potíže patří následující:

Řízení přístupu:

Řízení přístupu převodníky mezi webovými servery různých typů. Bude nutné znovu zadat jakékoli informace o řízení přístupu pro nový server.

Rozšíření název souboru:

Různých webových serverů mohou mít různé pravidel mapování přípon souborů typy Multipurpose Internet Mail Extensions (MIME). Například server se systémem Windows může rozpoznat pouze htm jako HyperText jazyk (HTML), zatímco server se systémem UNIX může rozpoznat pouze .html.

Poznámka: Je možné Překonfigurujte server pracovní odpovídat cílový server. FrontPage průvodců a šablon generování stránek mají příponu .htm. Pokud je to možné měli byste zkontrolovat, zda cílový server rozpozná přípona HTM soubory HTML.

Výchozí stránky:

Různých webových serverů mají odlišné konvence pro pojmenování výchozí stránku. Například serveru CERN rozpozná Welcome.html (mimo jiné) ve výchozím zatímco NCSA 1.4 rozpozná index.HTML. Poznámka: změnit konfiguraci serveru pracovní odpovídat cílový server. FrontPage vytvoří domovská stránka dokumentu jakoukoli název pracovní server poskytuje. Další informace o konfiguraci výchozí domovskou stránkou serveru PWS FrontPage klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
150681K ploché OBRAZOVCE: Jak používat dokumentů jiných než index.htm jako výchozí stránky

Přenos obsahuJakmile obsahu vyvinuty a testovány na pracovní server, můžete kopírovat nebo přenosu souborů přes FTP (File Transfer Protocol) k cílovému serveru. Následující soubory a složky by měla být nepřenášejí:

Všechny složky začínající _vti_:

Tyto složky obsahují informace pro použití pouze při serverových rozšíření jsou přítomny.

Přístup řízení souborů:

Tyto soubory se liší v závislosti na typu serveru. Obecně byste měli odebrat všechny soubory začínat tečkou, pokud přenášíte soubory serveru UNIX a byste měli odebrat všechny soubory začínající znakem # (IF) přesunutím souborů do serveru se systémem Windows.

Poznámka: Pokud používáte FrontPage 1.1, můžete získat Microsoft průvodce k automatizaci procesu FTP. Jej zobrazí upozornění, pokud web obsahuje soubory, nebude fungovat na serveru nemá FrontPage Server Extensions. A bude kopírovat pouze soubory pracovat na cílovém serveru. Průvodce můžete stáhnout z následujícího webu Microsoft webu:
http://www.microsoft.com/windows/software/webpost/
Další informace o publikování vašeho webového serveru nainstalována rozšíření FrontPage Server Extensions ani nothave klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
181127K ploché OBRAZOVCE: Jak publikovat svůj webový server bez rozšíření FrontPage

Vlastnosti

ID článku: 143101 - Poslední aktualizace: 4. července 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft FrontPage 97 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 1.0 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 1.1 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 1.0 pro počítače Macintosh
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbusage KB143101 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:143101
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com