FP: Pomocou programu FrontPage bez serverové rozšírenia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 143101 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Microsoft FrontPage 98 verziu tohto článku, pozri 194134.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Ak nie sú dostupné v cieli Web serverové rozšírenia programu FrontPage Server, môžete stále použiť FrontPage rozvíjať vaše webové stránky. Napríklad, môžete vytvoriť Web pomocou Microsoft Personal Web Server na vašom počítači a potom prenos vášho webového obsahu na cieľový webový server. Majte na pamäti, že keď urobíte, môžete stratiť niektoré funkcie alebo skúsenosti niektorých nesúladu medzi váš pracovný server a cieľový server. Tento článok popisuje funkcie vyhnúť sa, ak ste publikovať svoj obsah na server, na ktorom nie je nainštalovaný Serverové rozšírenia programu FrontPage a ako zaobchádzať týchto nezlučiteľností.

DALSIE INFORMACIE

Ak váš webový server a operačného systému sú kompatibilné s programom FrontPage Serverové rozšírenia, požiadajte poskytovateľa služieb a nainštalovať ich. Ak Serverové rozšírenia programu FrontPage aktuálne nepodporujú váš Web server a operačný systém, môžete predložiť návrh žiadajú Microsoft, poskytnúť rozšírenia pre váš server. Spoločnosť Microsoft víta návrhy alebo pripomienky o zmeny v návrhu funkčnosť a výrobku. Poznámka: Zistiť, či váš server a operačného systému sú kompatibilné S serverové rozšírenia programu FrontPage, prečítajte si nasledujúce Microsoft Lokalita WWW:
http://msdn2.Microsoft.com/en-us/library/aa140185 (office.10) .aspx

Vyhnúť sa Prehľadávať-Time WebBot komponentovVäčšina WebBot komponentov vplyv Web len na vytváranie čas. Pre napríklad WebBot zahrnúť komponentu alebo WebBot tabuľky obsahu komponentu ovplyvňuje stránky, je to o len vtedy, keď túto stránku alebo nejaké iné stránky je vytvorené alebo zmenené. Tieto WebBot komponenty sú neaktívne čase Prehľadávať. Avšak niektoré WebBot komponenty, najmä tých, ktoré sa používajú s formulármi, spoliehať na serverové rozšírenia programu FrontPage čase Prehľadávať. Ak sú preložením súborov na webový server, na ktorom Nie sú nainštalované serverové rozšírenia programu FrontPage, ste sa mali vyhnúť pomocou týchto WebBot zložiek:

  WebBot Confirmation Field component
  WebBot Discussion component
  WebBot Guest Book component
  WebBot Registration component
  WebBot Save Results component
  WebBot Scheduled Image component
  WebBot Scheduled Include component
  WebBot Search component
				


Ak používate niektorý z týchto WebBot komponentov, zákazníkov, ktorí prechádzať váš Web Stránky môžu obdržať „HTTP 404"chyba pri používaní odpovedajúcom formulári.

Zabráni programu FrontPage obrázok mapy v programe FrontPage 1.0Obrázok mapy vytvorené pomocou programu FrontPage 1.0 spoliehať na FrontPage Server Rozšírenia čase Prehľadávať. Aby sa predišlo problémom čase Prehľadávať, by ste mali použite pomôcku mapa obraz, ktorý je podporovaný webový server.

FrontPage 1.1 je schopný generovať obe klientske obrázok mapy a natívne klikateľné mapy pre viacerých typov serverov. Ďalšie informácie o Táto funkcia v programe FrontPage Explorer, v ponuke Nástroje kliknite na položku webové nastavenie a potom kliknite na kartu Spresnenie. Keď je schopný pomocou preh?adáva?a klientske obrázok mapy, to bude využívať toto namiesto servera obrazová mapa.

Vyhnúť sa nezlučiteľnosti ServerAk je to možné, rozvinúť svoj obsah na rovnaký typ webového servera, používate pre svoj cieľový webový server. Ak to nie je možné, zabrániť nekompatibility medzi váš pracovný server a cieľový server. Niektoré potenciálne problémy oblasti patrí:

Kontrola prístupu:

Kontrola prístupu nevykonáva medzi webové servery rôznych druhy. Budete musieť znova zadať akékoľvek prístupové kontrolné informácie pre nový server.

Prípony súborov:

Iné webové servery môžu mať odlišné pravidlá pre mapovanie súboru prípony Multipurpose Internet Mail Extensions (MIME) druhy. Napríklad server so systémom Windows môže rozpoznať iba .htm ako HyperText Markup Language (HTML), zatiaľ čo server založených na systéme UNIX môžu uznať len .html.

Poznámka: Môžete tiež prekonfigurovať váš pracovný server zodpovedali cieľový server. FrontPage Sprievodcovia a šablóny vytvoriť stránky, ktoré obsahujú .htm rozšírenie. Ak je to možné, skontrolujte, či to váš cieľový server rozpoznáva prípona htm HTML súborov.

Predvolené stránky:

Iné webové servery majú rozličných dohovorov na pomenovanie predvolené stránku. Napríklad, CERN server rozpozná Welcome.html (medzi ostatné) kým NCSA 1.4 uznáva Index.html predvolene. Poznámka aby ste si môžete tiež prekonfigurovať váš pracovný server zodpovedali cieľový server. FrontPage vytvorí dokument domovskú stránku s bez ohľadu na meno pracovných Server poskytuje.Ďalšie informácie o konfigurovaní predvolenú domovskú stránku pre program FrontPage Personal Web Server, kliknite na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
150681 FP: Ako používať iný doklad ako Index.htm ako predvolené stránky

Prenos obsahuAkonáhle váš obsah vyvinul a otestoval na serveri pracovných môžete kopírovať alebo prenos súborov prostredníctvom protokolu FTP (File Transfer) k cieľový server. Nemali byť prevezení tieto súbory a priečinky:

Všetky priečinky začína _vti_:

Tieto priečinky obsahujú informácie na použitie iba ak FrontPage Serverové rozšírenia sú prítomné.

Prístup kontrolu súborov:

Tieto súbory sa líšia v závislosti na type webový server. Vo všeobecnosti môžete mali odstrániť všetky súbory, ktoré sa začínajú obdobia pri prenose súbory na UNIX server a ste mali odstrániť všetky súbory, ktoré sa začínajú znak čísla () #if sú premiestnením súborov na server so systémom Windows.

Poznámka: Ak používate FrontPage 1.1, môžete získať Microsoft Web Sprievodcu publikovaním na automatizáciu procesu FTP. To vás upozorní, ak váš Web obsahuje súbory, ktoré nebude fungovať na serveri, ktorý nemá Serverové rozšírenia programu FrontPage. A to bude kopírovať len súbory, ktoré pracujú k cieľovému serveru. Si môžete stiahnuť Sprievodcu publikovaním na webe z na nasledujúcej lokalite Microsoft World Wide Web:
http://www.Microsoft.com/Windows/Software/webpost/
Ďalšie informácie o publikovaní váš web server, ktorý robí nothave serverové rozšírenia programu FrontPage nainštalovaný, kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
181127 FP: Ako uverejniť váš Web server bez rozšírenia programu FrontPage

Vlastnosti

ID článku: 143101 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft FrontPage 97 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 1.0 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 1.1 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 1.0 for Macintosh
Kľúčové slová: 
kbinfo kbusage kbmt KB143101 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:143101
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com