Internet Explorer mezipaměti stránky se mezipaměti nastavit nula procent

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 145766 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Po nastavení mezipaměti aplikace Internet Explorer nula procent stránek jsou stále mezipaměti. Při nastavení historie nastavena na 0, jsou weby stále mezipaměti ve složce historie.

Další informace

Aplikace Internet Explorer musí stáhnout webovou stránku a všechny nezbytné soubory například grafiku, zvuk nebo AVI soubory do složky mezipaměti před zobrazením stránky. Přestože je mezipaměť nastavena nula procent, Internet Explorer vyžaduje trvalé mezipaměti pro aktuální relaci. Trvalá mezipaměť vyžaduje 4 MB nebo procent 1 velikost logické jednotky, úvahu je bráno větší.

Zkratky navštívené v aktuální relaci weby jsou uloženy ve složce historie. Ukončete aplikaci Internet Explorer jsou odstraněny všechny zástupce ve složce historie.

Vlastnosti

ID článku: 145766 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Plus! 95 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB145766 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:145766

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com