Ako zvýšiť vypnutie času pre služby na zavrieť správne

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 146092 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
DÔLEŽITÉ: Tento článok obsahuje informácie o úprave databázy registry. Pred úpravou databázy registry, uistite sa, že sa späť hore a uistite sa, že ste pochopiť, ako obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Informácie o zálohovaní, obnovení a úprave databázy registry získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis databázy Registry systému Microsoft Windows
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Názov hodnoty WaitToKillServiceTimeout v databáze registry umožňuje určiť dĺžku času, ktorý Správca ovládania služieb musia čakať na služby chcete dokončiť žiadosť o zavřel-down.

Poznámka:: V systéme Windows NT verzie 3.1 a 3.5, môžete vypnúť všetky služby v 20 sekúnd.

To platí pre Internet Security a zrýchlenie (ISA) Server Enterprise Edition a Standard Edition súbor vyrovnávacej pamäte, častí súboru do pamäte čase vypnutia a keď ste zvážiť značnej veľkosti ISA Server cache súbory (niekoľko GB) je možné stretnúť sa s tento druh korupcii. ISA Server vybudovala mechanizmy na obnovenie údajov, ale môžete predísť tejto situácii zvýšením časový, ktorý sa vyskytuje pred vypínáním.

DALSIE INFORMACIE

UPOZORNENIE: Ak Editor databázy Registry použijete nesprávne, môžete spôsobiť vážne problémy, ktoré môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť, že môžete vyriešiť problémy, ktoré vyplývajú z nesprávne pomocou editora databázy Registry. Použite Editor databázy Registry na vlastné riziko.

Ak chcete zadať čakaciu dobu, vykonajte nasledovné:
 1. Spustite Editor databázy Registry (Regedt32.exe) a vyhľadajte nasledovný podkľúč databázy Registry v podstrome HKEY_LOCAL_MACHINE:
  \SYSTEM\CurrentControlSet\Control
 2. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Pridanie hodnoty.
 3. Zadajte nasledujúce:
  Hodnota meno: WaitToKillServiceTimeout
  Typ údajov: REG_SZ
  Reťazec:<in milli-seconds;="" default="" is="" 20,000=""> </in>
  POZNÁMKA: Skúste zväčšiť hodnotu času zavřel-down. Napríklad, ak stratíte moc, je možné, že vaše neprerušiteľný zdroj napájania nemôže poskytnúť záložné napájanie pre počítač dosť dlho na umožnenie všetky služby na správne vypnutý, ako aj aystem operácie.
 4. Kliknite na položku ok a potom ukončite Editor databázy Registry.
 5. Vypnite a reštartujte systém Windows.

Vlastnosti

ID článku: 146092 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbmt KB146092 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:146092

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com