Microsoft Windows 95 Service Pack 1 Bileşenlerinin Açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 146449 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Windows 95 Service Pack 1'de bulunan bileşenler (eklentileri) hakkında bilgi içerir. Windows 95 Service Pack 1'i elde etme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
142794Microsoft Windows 95 Service Pack 1'in kullanılabilirliği

Daha fazla bilgi

Microsoft Windows 95 Service Pack 1, aşağıdaki bileşenler bulunur.

Windows 95 için Microsoft 32 bit DLC iletişim kuralı

Veri Bağlantı Denetimi (DLC) protokolü, öncelikle bir IBM anabilgisayarı ve IBM AS/400 bilgisayarları erişmek için kullanılır. Windows 95 için 32 bit DLC iletişim kuralı yazılımları, 32-bit ve 16 bit DLC programları desteği eklemek bir ağ yöneticisi sağlar. Ana terminal öykünme programları, doğrudan ana bilgisayarlarla iletişim kurmak için bu iletişim kuralını kullanın. DLC iletişim kuralının genel ağ Windows 95 için kullanılır.

Microsoft Exchange güncelleştirmesi

Dosya: Exchng32.exe
Yeni dosya sürümü: 4.0.410.87

Dosya: Mapi.dll
Yeni dosya sürümü: 4.0.410.85

Dosya: Mapi32.dll
Yeni dosya sürümü: 4.0.410.88

Dosya: Msfs32.dll
Yeni dosya sürümü: 4.0.441.26

Dosya: Wgpoadmn.dll
Yeni dosya sürümü: 4.0.441.20

Dosya: Wmsui32.dll
Yeni dosya sürümü: 4.0.410.89

Bu güncelleştirme, Microsoft Exchange bulunan Windows 95 sürümü yerini alır, Microsoft Exchange sürümü sağlar. Güncelleştirilmiş sürümü, düzeltmeleri sağlar ve Microsoft Exchange, Microsoft Mail paylaşılan klasörlere erişmek için Windows 95 ile çalışan kullanıcıların sağlar. (Windows 95'in içerdiği Microsoft Mail bilgi hizmetini, paylaşılan klasörlere erişim sağlamaz.) Bu güncelleştirme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
141127Postane yolu, No: SFS klasörler kullanılamıyor, MS Exchange ile paylaşılan

Microsoft ınternet Explorer 2.0

Microsoft ınternet Explorer 2.0 Windows 95 kullanılarak kolay ınternet tarama yapar, hızı ve işlevselliği sağlar ve geleceğe yönelik innovating sırasında bugünün standartları ile uyumluluk sağlar.

NetWare Dizin Hizmetleri için Microsoft hizmeti

NetWare Dizin Hizmetleri için Microsoft hizmeti ve NetWare ağları için Microsoft istemci NetWare Dizin Hizmetleri için tam istemci desteği sağlar.

Ağ yöneticisiyseniz ve NetWare sürüm 4.0 x ve 4.1 sunucular, NetWare istemci kullanıcılarına tam bir Windows 95 ağ desteği sağlamak için bu hizmeti yükleyin sitenize kullanır.

Windows 95 kızılötesi sürücüsü sürüm 1.0

Windows 95 kızılötesi sürücüsü ırda aygıtlarının kablo kullanılmadan, çevre birimi aygıtları veya diğer Windows 95 tabanlı bilgisayarlara bağlanmak için kullanmanızı sağlar.

Windows 95 ile kullanmak istediğiniz kızılötesi bir (ırda-uyumlu) aygıt bilgisayarınız varsa, Windows 95 kızılötesi sürücüsü yüklemeniz gerekir. Windows 95 Service Pack 1, kızılötesi iletişim sürücüsü (sürüm 1.0 içerir. Kızılötesi iletişim sürücüsü sürüm 2.0 gibi ayrı bir karşıdan yükleme kullanıma sunulmuştur. Kızılötesi iletişim sürücüsü sürüm 2.0 hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
139445Kızılötesi Veri Birliği bağlantısı için Windows 95 desteği

Windows 95 SLIP ve Çevirmeli ağ komut dosyası desteği

SLIP standardını kullanan herhangi bir uzaktan erişim sunucusuna bağlanmak için Çevirmeli Ağ'ı kullanmak, Windows 95 Seri Hat ınternet iletişim kuralı (SLIP) desteği sağlar. SLIP hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Windows 95 Resource Kit'e bakın.

Destek komut dosyası ile çevirmeli ağ komut dosyaları kullanmanıza olanak sağlar. Çoğu çevrimiçi servis sağlayıcısının bağlantı kurmak için kullanıcı adı ve parola gibi bilgileri girmenizi gerektirir. Çevirmeli komut dosyası ile bu işlemi otomatikleştirmek için komut dosyası yazabilirsiniz. Bu bileşen hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
135315Microsoft Windows 95 CD-ROM'u ek özellikleri Yükselt

Microsoft Word Viewer

Microsoft Word Görüntüleyicisi'nin sürüm 7.1, Windows için Word olsa bile, Windows için Microsoft Word ile oluşturulmuş belgeleri yazdırmak sağlar. Word Viewer'da bir belgeyi görüntülediğinizde, tam olarak Word'deki gibi görünür; belgeyi yazdırdığınızda, yalnızca, onu Word içinden gibi yazdırıldıysa görünüyor. Belgeleri düzenlemek için Word Viewer'ı kullanamazsınız, ancak Word belgelerinden bilgi kopyalamak ve bunları içinde katıştırılmış OLE nesnelerini etkinleştirir. Bu bileşen hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
135315Microsoft Windows 95 CD-ROM'u ek özellikleri Yükselt

Özellikler

Makale numarası: 146449 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 2.0
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB146449 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:146449

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com