Aktivace /W přepínač, chcete-li zabránit restartování v WinNT

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 147012 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Přepínače /W již pracuje s Winnt.exe v systému Windows NT 4.0.

Příčina

V předchozích verzích systému Windows NT Winnt.exe lze přepínače /W zabránit restartování, protože je to způsobeno problémy s Intel i386 spuštěny v systému Windows 3.x. Přepínač byl vyloučen jako zbytečné v systému Windows NT 4.0, protože i386 procesoru Intel není na této platformě podporován.

Další informace

V určitých situacích může být žádoucí zabránit restartování počítače po zkopírování souborů, tak, že některé postprocessing, můžete provést zejména spustíte Winnt.exe z dávkového souboru Winnt.exe.

V předchozích verzích systému Windows NT lze provést pomocí přepínače /W programu Winnt.exe. Tento přepínač, nepracuje se systémem Windows NT 4.0.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že toto tlačítko se jednat o problém v systému Windows NT verze 4.0. Tento problém byl opraven nejnovější aktualizace Microsoft Windows NT 4.0 USA Service Pack. Chcete-li zobrazit informace o získání aktualizace service pack, dotaz na následující slova v databázi Microsoft Knowledge Base (bez mezer):
ÚT K V-P A C E R

Vlastnosti

ID článku: 147012 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbsetup KB147012 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:147012

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com