Použitie systémových politík na samostatnom počítači

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 147381 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
DÔLE?ité: Tento článok obsahuje informácie o upravovaní databázy registry. Pred upravovaním databázy registry, by ste mali najprv vytvoriť záložnú kópiu súbory databázy Registry (System.dat a User.dat). Obe sú skryté súbory v Priečinok systému Windows.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok opisuje ako nakonfigurovať systém Windows používať systémovú politiku na samostatnom počítači (počítač, ktorý nie je v sieti).

Upozornenie: Nesprávne pomocou editora systémovej politiky (Poledit.exe) môže spôsobiť vážne problémy, ktoré môžu vyžadovať preinštalovanie systému Windows. Microsoft nemožno zaručiť, že problémy vyplývajúce z nesprávne používanie systému Editor politiky môžu byť vyriešené. Používanie editora systémovej politiky na vlastné riziko.

DALSIE INFORMACIE

Systémové politiky v systéme Windows môžete použiť na prispôsobenie častí pracovnej ploche alebo na obmedzenie prístupu na určité programy alebo možnosti.

Používať systém politík, používateľské profily musí byť zapnutý a systémovej politiky Musí byť nainštalovaný editor. Editor systémovej politiky je k dispozícii v nasledovných miestach:

Systém Windows 95

Priečinku Admin\Apptools\Poledit na disku CD-ROM systému Windows 95.

Poznámka: Editor systémovej politiky, nie je zahrnutá v disketová verzia Systém Windows 95. Si môžete stiahnuť Policy.exe, samorozbaľovací súbor obsahujúci Editor Poledit.exe od služby online. Prečítajte si nasledujúci článok v Microsoft Knowledge Base informácie o sťahovanie Policy.exe:
135315CD-ROM doplnky pre Microsoft Windows 95 Upgrade

Windows 98

Priečinku Tools\Reskit\Netadmin\Poledit na disku CD-ROM Windows 98.

Použite nástroj Pridanie alebo odstránenie programov v ovládacom paneli nainštalujte systémovú politiku Editor.

Ak chcete nakonfigurovať samostatný po?íta? so systémom Windows používať systém politík, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart a potom kliknite na položku Spustiť.
 2. Do poľa Otvoriť zadajte Poledit, a potom kliknite na tlačidlo OK.
 3. V Editor systémovej politiky, kliknite na tlačidlo Otvoriť databázu Registry v ponuke Súbor.
 4. Dvakrát kliknite na ikonu lokálneho počítača, potom na ikonu siete a potom dvakrát kliknite na ikonu Update.
 5. Začiarknite políčko Vzdialená aktualizácia a potom kliknite na položku Manuálna aktualizácia Políčka režim. Do poľa cesta zadajte cestu a názov súboru pre váš systém politika súbor. Tento súbor môžete umiestniť do ľubovoľného priečinka na pevnom disku. Kliknite na tlačidlo OK.
 6. V ponuke Súbor kliknite na tlačidlo Uložiť. V ponuke Súbor kliknite na položku Nový súbor.
 7. Vyberte nastavenie systémovej politiky, ktorý chcete použiť.
 8. V ponuke Súbor, kliknite na uložiť As. uložiť súbor s názvom a cesta, ktoré ste použili v kroku 5.

  Poznámka: Ak sa pokúsite uložiť súbor s inou príponou ako .pol, zobrazí chybové hlásenie „vyskytla sa chyba písania databázy registry. Súbor nie je možné uložiť." Preto, ak ste zadali názov súboru s inou príponou ako .pol v kroku 5, uložte súbor s .pol rozšírenie v kroku 8, ukončite Editor systémovej politiky a potom premenujte súbor na zápas názov súboru, ktorý ste určili v kroku 5. Reštartovať systém Windows.
 9. Ukončite Editor systémovej politiky, a potom reštartujte Windows.
Informácie o nastavovaní založené na lokálne systémové politiky na počítač so systémom Windows NT, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
168579Ako nastaviť lokálne založené systémové politiky
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 147381 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 95
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbmt KB147381 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:147381

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com