Olay KIMLIĞI 3013 sorunlarını giderme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 148426 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

UYARı: Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanırsanız, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi yanlış kullanımından kaynaklanan sorunları çözebileceğinizi garanti edemez. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.
Hata 3013, "yeniden yönlendirici SERVERNAME için doldu" genellikle, bağlanmaya çalıştığınız sunucu oldu?u anlam?na gelir:
 • Ya da meşgul ve önce rdr zaman aşımı yanıtlayamıyor
 • Ağ meşgul olabilir.
 • Ağ performans sorunu
Bu sorunu çözmek için yeniden yönlendirici (SESSTIMEOUT) durdurmadan önce geçen süreyi artırmak karar vermeden önce tüm yol tüketebileceği isteyebilirsiniz. Aşağıdaki kayıt defteri konumunda SESSTIMEOUT parm ayarlayabilirsiniz:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\LanmanWorkstation\Parameters
Deneyebileceğiniz bazı şeyler paketlerin ağ üzerindeki bir izleme almak üzeresiniz. Sunucuya geri iş istasyonuna yanıt geçen süreyi büyütmek istediğiniz.

Geriye doğru yapılır, benzetim ever işlemleri gerçekleştirmek için başka bir fikirdir'ı tıklatın. SunucuB ServerA için bağlanma ServerA SunucuB için bağlanma deneyin. Ayrıca, her iki yeniden yönlendiricileri aynı sunucuya bağlanan aynı sorunun olup olmadığını görmek için aynı sunucuya bağlanma girişimi başka bir istemci vardır.

Ayrıca, aşağıdaki öğeleri denetlemek isteyebilirsiniz:
 • En son ağ sürücüsünün yüklü olduğunu denetleyin.
 • Ağ bağdaştırıcısının parametrelerinin ayarlanması sağlayan bir yapılandırma yardımcı programı olup olmadığını denetleyin. Bu durumda, ağ performansını en üst düzeye çıkarma deneyin.

Daha fazla bilgi

SessTimeout kayıt defteri anahtarının geçerli değerleri şunlardır:

  SessTimeout  REG_DWORD
  Range: 10 - 65535 seconds
  Default: 45
				

Özellikler

Makale numarası: 148426 - Last Review: 1 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows NT Advanced Server 3.1
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
 • Microsoft Windows NT Advanced Server 3.1
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.5
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbnetwork KB148426 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:148426

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com