XCLN: Jak změnit umístění souborů Offline Address Book

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 148493 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Klienta Microsoft Exchange může stahovat adresář offline z Microsoft Exchange Server. Tato Offline Address Book (OAB) lze použít, když klient není připojen k serveru a je spuštěna v režimu offline.

Umístění adresáře offline není konfigurovatelné prostřednictvím klienta Exchange. Ve výchozím nastavení je adresář offline uchovány v adresáři Windows. Microsoft Exchange Administrator můžete použít Editor Microsoft Exchange instalace zadat novou cestu pro adresář offline. To však potřebuje provést před instalací klientů.

Tento článek popisuje, jak změnit umístění souboru adresáře offline v klientském počítači po instalaci klienta Exchange.

Další informace

V profilu uživatele uložena cesta k adresáři offline. Chcete-li změnit umístění adresáře offline, bude nutné nový profil být vytvořen. "& Pošty faxu" apletu ovládacího panelu neumožňuje umístění OAB zadané při vytváření nového profilu. K řízení budou umístěny soubory OAB, musí být nový profil vytvořen pomocí automatické Generator profil (Newprof.exe).

Jak vytvořit nový profil pomocí Newprof.exe

Newprof.exe automatické Generator profil přečte soubor (Default.prf) a vytvoří profil založený na nastavení v tomto souboru. Jedno z nastavení v tomto souboru Určuje umístění adresáře offline.

Automatické Generator profil byl použit k vytvoření profilu při instalaci klienta, soubor Default.prf by měl být přítomna v adresáři Windows v klientském počítači.
 1. Pokud je přítomen soubor Default.prf, upravit pomocí textového editoru, jako je například Poznámkový blok soubor a dokončení těchto kroků:
  1. V části [Service2] přidat tuto položku:
      OfflineAddressBookPath= <path to the offline Address Book>
   							

   Pokud tato položka již existuje, cestu být co chcete změnit.
  2. V oddílu [Obecné] změnit hodnotu položky ProfileName být název, který chcete mít nový profil.
  3. Uložte soubor a ukončete mimo textový editor.
 2. Pokud není k dispozici v adresáři Windows Default.prf, zkontrolujte bodu sdílení instalace klienta Microsoft Exchange na serveru, který byl použit k instalaci klienta Microsoft Exchange. Pokud Default.prf neexistuje v, sdílet, spuštění instalace editoru Exchange proti dané bodu sdílení. Z nabídky Soubor vyberte příkaz nastavit uživatelské možnosti vyvolat nastavení možností uživatele. Vyberte stránku vlastností Home Server. Nastavit Offline Address Book cesta na této stránce. Klepněte na tlačítko OK a potom ukončete Editor instalace. Soubor Default.prf, by nyní měly být vytvořeny v adresáři klienta Microsoft Exchange na serveru. Tento soubor upravit a změnit položku ProfileName bude název nového profilu. Kopie Default.prf adresáři Windows v klientském počítači, kde chcete vytvořit nový profil.
 3. V klientském počítači otevřete nahoru příkazového řádku systému MS-DOS.
 4. Změňte adresář, kde je nainstalován klient Microsoft Exchange.
 5. Newprof.exe -s vyvolat okna Spustit.
 6. Ujistěte se, že zadaný soubor popisovače profilu je v adresáři Windows Default.prf.
 7. Klepněte na tlačítko spustit. Program by měl nyní vytvořit nový profil s názvem zadaným v souboru .prf.
 8. Protokolovat do klienta Microsoft Exchange se nový profil. Při příštím staženy OAB bude uložen v novém umístění zadané v souboru .prf použitý k vytvoření profilu.

Vlastnosti

ID článku: 148493 - Poslední aktualizace: 28. října 2006 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Client 5.5
 • Microsoft Exchange Client 5.0
 • Microsoft Exchange Client 4.0
 • Microsoft Exchange Client 5.0
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhowto KB148493 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:148493
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com