Popis Windows 95 OEM Service Release 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 148761 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje Windows 95 OEM Service Release 1.

Další informace

Windows 95 OEM Service Release 1 pro předinstalaci v počítačích, které jsou určeny prodaných v maloobchodní kanál nebo podnikové zákazníky je verze 950a Windows 95, poskytované výrobci (). Toto je nová verze Windows 95. OEM Service Release 1 je Windows 95 s Microsoft Internet Explorer 2.0 a opravy a součásti součástí Microsoft Windows 95 Service Pack 1 zahrnuty. Aktualizované a další nástroje poskytované Windows 95 Service Pack 1 nejsou zahrnuty v OEM Service Release 1.

Pokud jste schopni určit, že některé součásti zahrnuté Windows 95 Service Pack 1 a opravy jsou nainstalovány v počítači, ale si nejste jisti, zda jakém byly nainstalovány OEM Service Release 1 nebo Windows 95 Service Pack 1, poklepejte na grafem.@je programy v Ovládacích panelech. Pokud se zobrazí v seznamu nainstalovaných programů Windows 95 Service Pack 1, potom opravy a součásti byly pravděpodobně nainstalovány ve Windows 95 Service Pack 1. Pokud Windows 95 Service Pack 1 se nezobrazí v seznamu nainstalované programy, potom byly pravděpodobně nainstalovány OEM Service Release 1.

Poznámka: Můžete nainstalovat Windows 95 Service Pack 1 přes OEM Service Release 1. Pokud tak učiníte, opravy a součásti jsou nainstalovány naposledy podle Windows 95 Service Pack 1, ale jsou také spuštěny OEM Service Release 1. Poznámka: Kromě toho, že součást TWEAKUI Válcovny Power Windows 95 lze odebrat ze seznamu nainstalovaných programů, které se zobrazí po poklepání na grafem.@je programy v Ovládacích panelech Windows 95 Service Pack 1. Pokud tak učiníte, nezobrazí se v seznamu nainstalovaných programů Windows 95 Service Pack 1, přestože opravy a součásti byly nainstalovány Windows 95 Service Pack 1.

OEM Service Release 1 není k dispozici pro stažení nebo nákupní Microsoft maloobchodní Zákazníci. Všechny funkce poskytované OEM Service Release 1 lze získat nainstalováním Windows 95 Service Pack 1. Informace o Windows 95 Service Pack 1 naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
142794Dostupnost Windows 95 Service Pack 1

Vlastnosti

ID článku: 148761 - Poslední aktualizace: 4. listopadu 2002 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbsbk KB148761 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:148761
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com