Chybová zpráva: Jsou neexistují žádné stránky náhradních zásobníku

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 149083 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití počítače se systémem Windows 95, Windows 98 nebo Windows ME se může zobrazit následující chybová zpráva:
Nejsou žádné stránky náhradní zásobník. Může být nezbytné zvýšit nastavení 'MinSPs' v System.ini zabránit zásobníku možných chyb. Momentálně nnn SP přiděleny.
Ukončení podprocesu kvůli problému přetečení zásobníku. Vxd spotřebovány příliš mnoho místa zásobníku. Zvyšte nastavení MinSPs System.ini nebo odeberte nedávno nainstalovaný vxd. Momentálně nnn SP přiděleny. Přístupů libovolné klávesy pokračujte.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud narazí vnitřní přetečení zásobníků, které jsou používány ovladače 32bitových zařízení systému Windows. Prosím Poznámka: Toto není související s "stacks =" řádku v souboru Config.sys, který je používán pro zařízení systém MS-DOS – 16bitové ovladače.

Indicative chyby ovladače zařízení jsou podmínky přetečení zásobníku. Ovladače zařízení jsou přiděleny 4 kilobajty (KB) nebo jednu stránku místa použit jako hromádky. Pokud ovladač zařízení používá více než 4 KB paměti, dojde k podmínku přetečení zásobníku.

Windows zabírat počet dodatečnou paměť stránky nebo stránky náhradní zásobník dočasně použít tak, aby počítač nezastaví reagovat (zablokuje se) kvůli podmínku přetečení zásobníku. Při prošel podmínku přetečení zásobníku reclaims Windows dočasné stránky. Výchozí počet stránek náhradní zásobník je dvě.

Pokud systém Windows rozpozná nedostatek náhradní zásobník stránek, zobrazit chybová zpráva uvedená v tomto článku v části "Příznaky". Windows nadále pracovat správně, pokud ovladač zařízení nalezne podmínku přetečení zásobníku při nejsou žádné volné náhradní zásobník stránky.

Řešení

Chcete-li toto chování vyřešit, přidejte do oddílu [386Enh] souboru System.ini následující řádek a potom restartujte počítač:
MinSPs = 4
Pokud chování přetrvávají, zvýšit počet stránek náhradní zásobník úsecích 4 (například 8, 12, 16).

Poznámka: Každá stránka náhradní zásobník vyžaduje 4 KB paměti.

Pro systémy Windows 95, 98 a 98se upravit soubor System.ini:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz sysedit a potom klepněte na tlačítko OK.
 2. V nabídce okno klepněte na položku System.ini.
 3. V oddílu [386Enh] zadejte následující řádek:
  MinSPs = 4
 4. V nabídce soubor klepněte na tlačítko Konec a pak klepněte na tlačítko Ano uložte změny.
 5. Restartujte počítač.
Chcete-li upravit soubor System.ini pro Windows ME:

 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Hledat soubory či složky s.
 2. V poli "Vyhledat soubory a složky s názvem" zadejte "System.ini" (bez uvozovek) a ujistěte se, že pole "Oblast" rozevírací seznamy "místní pevný disk (C:). Klepněte na tlačítko Hledat.
 3. Jakmile se zobrazí výsledky hledání v podokně na pravé straně, nezapomeňte poklepejte System.ini souboru je uvedená "In Folder" C:\Windows. To by měla otevřít soubor System.ini uvnitř z Poznámkový blok.
 4. V oddílu [386Enh] přidejte nebo upravte následující řádek jako applicible:
  "MinSPs = 4 (bez uvozovek)
 5. V nabídce Soubor klepněte na tlačítko Uložit, klepněte v nabídce soubor znovu a klepněte na tlačítko Konec.
 6. Restartujte počítač.

Další informace

Poznámka: následující informace pochází ze zdroje mimo Microsoft. Microsoft poskytuje, jako prostředek a neověřil přesnost nebo platnosti.

Pokud používáte podle Symantec Norton AntiVirus, můžete navštívit následující URL informace z webu Symantec:
http://service1.symantec.com/SUPPORT/nav.nsf/aab56492973adccd8825694500552355/7c1f9d53b991d7c688256541006b00c3?OpenDocument

Vlastnosti

ID článku: 149083 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Millennium Edition
 • Microsoft Windows 98 Second Edition
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kberrmsg kbprb KB149083 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:149083

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com