Události 560, 562 při žádné objekty byl vybraný pro auditování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 149401 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvolíte-li auditovat v nabídce zásady a povolit auditování souborů a objektů aplikace Access možnost v okně Správce uživatelů pro domény bez určení všechny objekty, které mají být auditovány, 560 události a události 562 zaznamenán v souboru protokolu zabezpečení. Všechny akce provedené pomocí účtu správce v nástroji Správce uživatelů pro domény (nebo správce serveru) se zaznamená jako událost 560 pro správce na účet a účet jako událost 562 systému.

Příčina

Ve výchozím auditování souborů a objektů aplikace Access možnost audity všechny akce provést v okně Správce uživatelů pro domény (a v programu Správce serverů).

Řešení

Toto chování je záměrné. Správce zabezpečení účtů (SAM) ve výchozím nastavení přiřazuje aplikace zabezpečení přístupu seznamy řízení (SACL) pro všechny objekty, které vytvoří a jejich správu pomocí Správce uživatelů způsobí, že přístup auditu objektu dochází.

Vlastnosti

ID článku: 149401 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbnetwork KB149401 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:149401

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com