Olay 560, denetim için hiçbir Objects seçili olduğunda 562

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 149401 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ilkeler menüsünde Denetim'i seçin ve Denetim dosya ve nesne erişimi seçeneği Kullanıcı Yöneticisi'ndeki etki alanları için tüm nesnelerin denetleneceğini belirtmeden etkinleştirmek, güvenlik günlüğü dosyasında, <a1>Olay</a1> 560 ve 562 olay günlüğe kaydedilmeyecek. Bir olayı olarak günlüğe yönetici hesabının etki alanları için Kullanıcı Yöneticisi'ni (veya Sunucu Yöneticisi) tarafından gerçekleştirilen tüm eylemleri 560 için yönetici hesabı ve bir sistem olayı 562 olarak hesap.

Neden

Varsayılan, dosya denetim ve nesne erişimi seçeneği denetimleri tarafından User Manager for Domains'i (ve Sunucu Yöneticisi'nde) gerçekleştirilen tüm eylem.

Çözüm

Bu, tasarım gereğidir. Güvenlik Hesabı Yöneticisi (SAM), varsayılan olarak, güvenlik erişim denetim listelerinde (SACL) oluşturduğu tüm nesnelere atar ve bunları Kullanıcı Yöneticisi'ni yönetme, gerçekleşmesi bir nesne erişimi denetim neden olur.

Özellikler

Makale numarası: 149401 - Last Review: 27 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbnetwork KB149401 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:149401

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com