Varolan işletim sistemleri, Windows 95'e yükseltme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 151062 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, varolan işletim sistemleri, Windows 95'e yükseltme hakkında bilgi sağlar.

Daha fazla bilgi

MS-DOS, yükseltme, PC-DOS ya da OEM-DOS sürümü

OEM-başarıyla Windows 95'i yüklemek için DOS 3.1 veya sonraki bir sürüme yükseltme ya da PC-DOS, MS-DOS'a çalıştırıyor olmanız gerekir.

Çalışma grubu sürümleri için Microsoft OEM Windows veya Windows yükseltme

Windows 95 yükseltmeye, Microsoft veya OEM Windows 3.0 veya sonraki bir sürümü veya Windows for Workgroups sürüm 3.1 veya Windows 95 için daha sonra yükseltme yapabilirsiniz.

Varolan bir Windows 95 yüklemesini yükseltme

Windows 3.0 veya sonraki bir sürüm veya Windows for Workgroups sürüm 3.1 veya Windows 95 için sonraki yükselttikten sonra yükseltmenin Windows 95, Windows 95'in varolan yükleme yüklenebilir. Bu işlem, Windows 95 dosya eksik veya bozuk olduğundan emin olmak için sorun giderme adımı olarak sık sık gerçekleşecek.

Windows 95, Windows 95'in varolan yükleme yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. <a1>Ekle</a1> Windows 95 veya <a1>ekleme</a1> Windows 95 CD-ROM'unu CD-ROM sürücüsündeki disk ilgisayarın d isket sürücüsünden 1.
  2. Başlat düğmesini ve ardından Çalıştır'ı tıklatın.
  3. Aç kutusuna <drive>yazın: \setup.exe <drive>CD-ROM veya disket sürücü harfini olduğu disk sürücüsü ve Tamam'ı tıklatın.
Windows 95 grafik kullanıcı arabirimi (GUI) başlatamazsanız, Windows 95 komut satırından yüklemek için şu adımları izleyin:
  1. <a1>Ekle</a1> Windows 95 veya <a1>ekleme</a1> Windows 95 CD-ROM'unu CD-ROM sürücüsündeki disk ilgisayarın d isket sürücüsünden 1.
  2. CD-ROM veya disket sürücüsüne değiştirmek, Kur yazın ve ENTER tuşuna basın.

Windows 95 yükseltme, yeni bir sabit diske yükleme

Windows 95 yükseltme önyüklenebilen bir disketi içermez. Windows 95 yeni bir sabit diske yüklemek için <a0></a0>, MS-DOS'a Kullan PC-DOS ya da OEM-DOS sürüm 3.1 veya sonraki bir sürümü sabit diski biçimlendirmek ve sabit disketi önyüklenebilir yapmak üzere. Sabit diskten önyükleme sonra Windows 95 CD-ROM'u veya disketleri Kur'u çalıştırın. Windows 95 Kurulumu varolan yüklemesini Windows veya Windows for Workgroups, sabit diskte algılayamadı, 1 Windows veya Windows for Workgroups diskler için disketi takmanızı ister. Ekleme Windows ya da Windows for Workgroups disket 1 ilgisayarın d isket sürücüsünden ENTER tuşuna basın ve normalde Kur'a devam edin.

Özellikler

Makale numarası: 151062 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbsetup KB151062 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:151062

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com