Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 152734 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Prostřednictvím aktualizací Service Pack jsou distribuovány opravy systému Windows NT 4.0. Pomocí aktualizací Service Pack můžete zajistit aktuálnost produktu a rozšířit a aktualizovat funkce svého počítače. Obsahují aktualizace, nástroje pro správu systému, ovladače a další součásti. Uvedené programy jsou vhodným způsobem sbaleny, aby se daly snadno stáhnout. Aktualizace Service Pack jsou kumulativní: každá nová aktualizace obsahuje všechny opravy zahrnuté v předchozí aktualizaci a nové opravy. Před instalací nejnovější opravy zabezpečení není nutné instalovat žádnou předchozí opravu.

Aktualizace Service Pack 6a pro systém Windows NT 4.0

Aktualizace Service Pack 6a (SP6a) je nejnovější aktualizace určená pro systém Windows NT 4.0. Chcete-li tuto aktualizaci stáhnout, klepněte na následující odkaz:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=e396d059-e402-46ef-b095-a74399e25737&DisplayLang=en
Další informace o důvodech vydání aktualizace Service Pack 6a pro systém Windows NT 4.0 naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
246009 Vydána aktualizace Service Pack 6a pro systém Windows NT 4.0 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).

Aktualizace Service Pack 6 pro systém Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition

Aktualizace Service Pack 6 (SP6) je nejnovější aktualizace určená pro systém Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Chcete-li tuto aktualizaci stáhnout, klepněte na následující odkaz:
http://www.microsoft.com/ntserver/terminalserver/downloads/recommended/tsesp6/

Další informace

Seznamy oprav systému Windows NT 4.0

Další informace o problémech opravených aktualizací Service Pack 6a pro systém Windows NT 4.0 naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
241211 Seznam chyb opravených aktualizací Service Pack 6/6a pro systém Windows NT 4.0 a aktualizací Service Pack 6 pro verzi Terminal Server Edition (část 1) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
244690 Seznam chyb opravených aktualizací Service Pack 6/6a pro systém Windows NT 4.0 a aktualizací Service Pack 6 pro verzi Terminal Server Edition (část 2) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
Další informace o problémech opravených aktualizací Service Pack 5 pro systém Windows NT 4.0 naleznete v následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
225037 Seznam chyb opravených aktualizací Service Pack 5 pro systém Windows NT 4.0 a pro verzi Terminal Server Edition (část 1) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
244974 Seznam chyb opravených aktualizací Service Pack 5 pro systém Windows NT 4.0 a pro verzi Terminal Server Edition (část 2) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
Další informace o problémech opravených aktualizací Service Pack 4 pro systém Windows NT 4.0 naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
150734 Seznam chyb opravených aktualizací Service Pack 4 pro systém Windows NT 4.0 a pro verzi Terminal Server Edition (část 1) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
194834 Seznam chyb opravených aktualizací Service Pack 4 pro systém Windows NT 4.0 a pro verzi Terminal Server Edition (část 2) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
224793 Seznam chyb opravených aktualizací Service Pack 4 pro systém Windows NT 4.0 a pro verzi Terminal Server Edition (část 3) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).

Seznamy oprav v systému Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition

Další informace o problémech opravených aktualizací Service Pack 6 pro systém Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
258970 Seznam chyb opravených aktualizací Service Pack 6 pro systém Windows NT 4.0, Terminal Server Edition (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
Další informace o problémech opravených aktualizací Service Pack 5 pro systém Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
240331 Seznam chyb opravených aktualizací Service Pack 5 pro systém Windows NT 4.0, Terminal Server Edition (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
Další informace o problémech opravených aktualizací Service Pack 4 pro systém Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
222970 Seznam chyb opravených aktualizací Service Pack 5 pro systém Windows NT 4.0, Terminal Server Edition (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).

Vlastnosti

ID článku: 152734 - Poslední aktualizace: 13. října 2006 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbinfo KB152734

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com