XADM: Ako odstrániť prvého servera Exchange na lokalite

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 152959 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok opisuje kroky potrebné na odstránenie prvý Microsoft Exchange Server počítači nainštalovaný na serveri Exchange Server lokalite.

Popri poštové schránky a verejných priečinkoch, predvolene prvý Server lokality obsahuje a je zodpovedný za stránky priečinkov. Stránky priečinky pozostávajú z priečinka Offline Address Book možnosť, Schedule+ Voľný zaneprázdnený informačnej zložky a priečinka organizačných formulárov, ak jeden existuje. Ostatné servery nainštalované v lokalite spoliehať, predvolene sa prvého server pre tieto informácie. Napríklad v objednávku pre tretí server v stránky generovať možnosť, musí sa pripojenie na prvý Server. Ak odstránite prvého servera v lokalite bez vykonávania kroky v tomto článku, údajov obsiahnutých v týchto stránkach priečinkov môže byť nedostupné alebo stratené.

Prvého servera v lokalite je tiež predvolene technologického postupu výpočtu Server. Smerovania server výpočet je zodpovedný za aktualizáciu stránky Gateway adresa smerovania tabuľky (GWART). Tiež musia priradíte túto zodpovednosť pred odstránením prvého servera z lokality. Ďalšie informácie o tom, po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
162012 XADM: Nemôže zmeniť smerovania výpočet Server
Ak ste odstránili prvého servera v lokalite pred prečítaním tohto článok, kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
152960 XADM: Zmena priradenia úlohy lokality po odstránení prvého servera Exchange lokalite
DÔLEŽITÉ: Ak budete postupovať podľa postupu uvedeného v tomto článku, prvého servera v lokalite je tiež Key Management (KM) Server, môžete neskôr mať problémy pri skúsiť a inštalácii KM služby na inom serveri v lokalite. Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
196161 XADM: Nemôže nainštalovať Key Management Server v lokalite

DALSIE INFORMACIE

Pred odstránením prvého počítača servera Exchange na lokalite, vykonajte nasledovné kroky sa zabránilo otázky:

DÔLEŽITÉ: Ak existuje akékoľvek užívateľov alebo verejné priečinky (non-stránky) homed tohto počítača servera Exchange, musí pohybovať poštové schránky do iného Server v mieste, a vy musí replikovať akékoľvek verejné priečinky k iným servery na lokalite, na zabezpečenie toho, aby ste nestratili údaje. Nájdete Microsoft Exchange Server Administrator Guide, kapitoly 12 a 15, ďalšie informácie.

Globální Adresář:

 1. Vyberte si server na lokalite obsahovať možnosť.
 2. Kliknite na Public Information Store objekt a potom kliknite na Vlastnosti.
 3. Kliknite na Inštancie kartu.
 4. V Verejné priečinky zozname, kliknutím vyberte možnosť Globální Adresář a Možnosť verzia 2 (prípadne), a potom kliknite na tlačidlo Pridať. To vytvára replika z týchto priečinkov na serveri môžete vybrali v kroku 1.
 5. Kliknite na položku ok.
 6. Pomocou programu Správca servera Exchange, kliknite na tlačidlo Konfigurácia kontajner, a otvorte vlastnostiDS str?ínky objekt.
 7. V V režime offline Address Book Server zoznam, kliknite na položku server ste vybrali v kroku 1.

Voľný zaneprázdnený informácie z programu Schedule+ a organizačných foriem:

 1. Vyberte si server na lokalite obsahovať informácie z programu Schedule+ a organizačných formulárov.
 2. Pomocou programu Správca servera Exchange, kliknite na tlačidlo Konfigurácia kontajner, kliknite na tlačidlo Servery kontajner, a potom kliknite na serveri, ktoré ste vybrali v kroku 1.
 3. Kliknite na Public Information Store objekt a potom kliknite na Vlastnosti.
 4. Kliknite na Inštancie kartu.
 5. V Verejné priečinky zozname, kliknutím vyberte možnosť Voľný zaneprázdnený informácie z programu Schedule+ a Organizácia formuláre, a potom kliknite na tlačidlo Pridať. To vytvára replika z týchto priečinkov na serveri, ktoré ste vybrali v kroku 1.
 6. Kliknite na položku ok.
Tým sa vytvorí inštanciu pre priečinok voľný zaneprázdnený informácie z programu Schedule+. Pôvodná zdarma zaneprázdnený informácie z programu Schedule+ verejný priečinok sa odstráni pri prvého servera sa odstránia a novú inštanciu stane sa aktívnym.

Smerovanie výpočet Server:

 1. Vyberte si server na lokalite sa nový server smerovania výpočtu.
 2. Pomocou programu Správca servera Exchange, kliknite na tlačidlo Konfigurácia kontajner a potom kliknite dvakrát Stránky adresovanie objekt.
 3. Kliknite na Všeobecné kartu.
 4. V Smerovania výpočet Server zoznam, kliknite na položku server ste vybrali v kroku 1. Musíte vykonať niektoré zmeny vlastnosti stránok na aktiváciu Uplatňovať tlačidlo, tak, že zmeny sú zachované.
 5. Kliknite na Smerovanie kartu a potom kliknite na Prepočítať smerovanie.
 6. Kliknite na položku ok.
 7. Nakoniec, postupujte podľa krokov v nasledujúcom článku:
  189286 XADM: Ako odstrániť Server z lokality
POZNÁMKA: Spoločnosť Microsoft odporúča, aby prvého servera v lokalite vypnutý alebo odpojený od siete dočasne po vykonaní vyššie uvedených krokov na overenie, že ste dokončili túto procedúru úspešne. Po overení, že zmeny pracujú (spustiť klienta Microsoft Exchange a overte, či prístup k programu Schedule+ voľný čas a zaneprázdnenie informáciám iný používateľ a môže generovať adresára Offline), nechajte prvého servera vypnutie siete alebo napájaný vypnúť, uistite, že nie sú žiadne položky Internet Naming systému WINS (Windows) alebo systém DNS (Domain Name) pre server odstraňujete, a potom vykonajte nasledovné kroky chcete natrvalo odstrániť tento server z lokality:
 1. Pomocou programu Správca servera Exchange, kliknite na tlačidlo Konfigurácia kontajner a potom kliknite na Servery kontajner.
 2. Kliknite na prvý server v lokalite.
 3. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Odstrániť, alebo stlačte kláves DELETE.
POZNÁMKA: Microsoft Exchange program Schedule+ voľnom konektor neprejde automaticky a vypúšťa keď prvého servera sa odstráni z stránky. Ak sa to stane, recreate tento objekt pomocou nasledujúcich krokov v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
148199 XCLN: Vykonß odstránené Schedule+ voľnom Agent

Zahrnúť voľný zaneprázdnený informácie z programu Schedule+:

Voľný zaneprázdnený informácie z programu Schedule+ site zložku je repopulated ako užívatelia prihlásenie do programu Schedule+ a generovať zmeny. Počas tohto obdobia niektorí užívatelia voľný čas a zaneprázdnenie informácií je dočasne nedostupná.

Kým sa používateľ prihlási a robí plánovanú ("zaneprázdnený" čas) neexistuje žiadna voľný čas a zaneprázdnenie informácie zobraziť.

Dodatočné informácie, po kliknutí na nasledovné čísla článkov databázy Microsoft Knowledge Base:
235898 XADM: Nemôžu vytvárať v režime Offline Address Book
284148 XADM: Ako odstrániť posledný Exchange Server 5.5 počítača aplikácie Exchange 2000 správne skupiny
260781 Tlačidlo zmeniť režim je k dispozícii v dialógovom okne Vlastnosti organizácie po inovácii Exchange Server 5.5 Service Pack 3 Exchange 2000 Server alebo Exchange Server 2003
189286 XADM: Ako odstrániť Server z lokality
275171 XADM: Ako obnoviť systémové priečinky na serveri Exchange 2000
822444 Ako resetovat systémových priečinkov Exchange Server 2003

Vlastnosti

ID článku: 152959 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbusage kbmt KB152959 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:152959
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com