XFOR: Telnet до порту 25 для перевірки зв'язок "один-до-одного" SMTP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 153119 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описано, як до telnet порт 25 на комп’ютер-зразок, на якому SMTP (SMTP) застосунок-служба для виправлення проблеми комунікації SMTP. Відомості в цій статті, у тому числі протокол IMAP про помилки, поширюється тільки на питань, які можуть виникнути, коли ви намагаєтеся вирішити проблеми комунікації SMTP з серверів, на яких запущено Microsoft ExchangeServer і не призначений для виправлення загальних неполадок.

Виконайте thetroubleshooting інтерактивні елементи, які підходять під цю проблему, що виникла. Наприклад, якщо у вас є проблеми sendingemail протокол IMAP над SMTP між двома ваші сервери, які runningExchange 2000 Server, ви можете перевірити підключення до SMTP за допомогою Telnet на відправка сервер для підключення до порту 25 на сервері призначення. За промовчанням SMTP прослуховує порт 25. Або, якщо у вас є проблеми з отриманням електронна пошта SMTP з Інтернету, виконайте інтерактивні елементи, перелічені в цій статті, для перевірки підключення до сервера SMTP від господаря, яка знаходиться в Інтернеті, і які не знаходиться в мережі.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Примітка.
Примітка:Ця стаття визначає тільки інформація для підключення до тест для обміну повідомленнями з Exchange Server. Якщо не вдалося підключитися до сервера Exchange, пошук для інших симптомів або протокол IMAP про помилки, які виникають див. Щоб отримати додаткові відомості про усунення неполадок Exchange транспортні труднощі зверніться до такої статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
257265 Генеральний усунення несправностей транспортних питань у Exchange 2000 Server і Exchange Server 2003

Додаткові відомості

Є декілька варіантів SMTP в початок координат на лінійці продуктів корпорації Майкрософт. початок координат на лінійці продуктів Windows має SMTP-служба, яка входить з інформаційних служб Інтернету (IIS), і у Windows NT Server 4.0, SMTP-служба була включена у зграї опції. У більш пізніх версіях Windows IIS інтегровані в операційну систему і IIS можна додати за допомогоюУстановка й видалення програмна панелі керування. Крім того, Exchange 2000 Server, Exchange Server 2003 і використовувати існуючі SMTP-служба від IIS з додатковими функціями. Exchange 4.0 Server, Exchange 5.0 Server і Exchange 5.5 Server включати їх власними версіями SMTP у вигляді з'єднувач пошти Інтернету (IMC) або служба пошти Інтернету (ІВС).

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Примітка.
Примітка.У Exchange 5.0 Server і новіших версій з'єднувач пошти Інтернету (IMC) називається служба пошти Інтернету.

Перед початком сесії Telnet, ви повинні мати повну адресу електронна пошта SMTP кінцевого користувача, який ви хочете відправити цей тестове протокол IMAP до. Ця електронна адреса має бути в такому форматі:
User@site.domain.com
Ви також повинні мати повне доменне ім’я (FQDN) або IP-адресу сервера, на якому працюють служби SMTP (наприклад, 10.120.159.1). Якщо сервери вашої організації, ви вже можуть мати цю інформацію. Якщо зовнішні сервери, найпростіший спосіб, щоб знайти цю інформацію полягає у використанні Nslookup.exe знайти запис А бізнес-партнера DNS (також відомий як запис А бізнес-партнера Інтернет поштовий обмінник), які містять цю інформацію.

Щоб отримати додаткові відомості про NSlookup клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
200525 За допомогою NSlookup.exe
Щоб отримати додаткові відомості про отримання записів Інтернет поштовий обмінник клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
203204 XFOR: Як отримати Інтернет поштовий обмінник запис А бізнес-партнера

Переконайтеся в тому, що SMTP почала на сервері, який виконується SMTP-служба. Щоб перевірити, чи SMTP почала, ви можете запустити основні тестів, які перелічені в цій статті і переконайтеся, що ви отримаєте 220 відповідь із віддаленого сервера. Це також перевіряє, що SMTP запущено.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Примітка.
Примітки
 • Деякі програми Telnet потребують Увімкнення місцевих вторячи переглянути команди, який ви набираєте. Для цього в сесії Microsoft Telnet, введіть Установити local_echo у командному рядку.
 • У Windows XP введіть Установити localecho Замість Установити local_echo.

Основні приймальні випробування

Щоб переконатися, що головним комп'ютером та віддалений сервер SMTP можуть спілкуватися, виконайте такі інтерактивні елементи. Якщо з'являється таке протокол IMAP про помилку, після того, як ви вводите одну з таких команд, SMTP-сервера не вдалося розпізнати введеним через синтаксичну помилку або некоректну команду:
500 Команда не розпізнається
Перевірте команду і введіть його знову або переконайтеся, що ви спілкуєтеся безпосередньо до Microsoft SMTP-сервер.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Примітка.
Примітка.Microsoft Telnet не відпускає, натисніть клавішу Backspace. Якщо ви допустите помилку при введенні команди, повинні клавішу Enter і потім почати нову команду.

У наступні кроки ви запускаєте Telnet за допомогою командний рядок.
 1. Щоб відкрити командний рядок у режимі адміністратора, натисніть кнопку Пускнатисніть кнопку запустити, введіть cmd в полі Відкрити та натисніть кнопку ОК.
 2. Ви можете почати сесії Telnet за допомогою команди Telnet в такому форматі:

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Примітка.
  Примітка.Натисніть клавішу Enter після введення кожного рядка.
  Telnet ім'я сервера portnumber
  Наприклад, введіть:
  Telnet Mail.contoso.com 25
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Примітка.
  Примітка. Ви можете замінити ім'я сервера з IP-адреси або повне доменне ім’я SMTP-сервера, який ви бажаєте підключитись. Не забудьте після кожної команди клавішу ENTER.

  Якщо команда працює, ви отримаєте відповідь від сервера SMTP, подібне до такого:
  220 site.contoso.com Microsoft Exchange Internet Mail Connector <version number of the IMC>
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Примітка.
  Примітка. Існують різні версії Microsoft SMTP серверів або сторонні SMTP серверів, і може з'явитися різні відповіді від отримання сервера. Важливо те, що ви отримаєте 220 відповідь з повне доменне ім’я сервера і версії SMTP. Крім того, всі версії Microsoft SMTP-сервер містять слово "Microsoft" в 220 відповідь.
 3. Почати спілкування за допомогою такої команди:
  EHLO Test.com
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Примітка.
  Примітка.
  За допомогою команди HELO, але EHLO є дієслово, який існує в набір дієслова Розширений SMTP, який підтримується у всіх поточних Microsoft реалізацій SMTP. Це гарна ідея, щоб використовувати EHLO, якщо ви вважаєте, що існує проблема з дієсловами Розширений SMTP.

  Якщо команда успішними, ви отримуєте таку відповідь:
  250 OK
 4. Введіть таку команду, щоб розповісти приймальному SMTP-сервер, який походить від:
  ПОШТА З:Admin@Test.com
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Примітка.
  Примітка. Ця адреса може бути потрібною адресою SMTP, але це гарна ідея, щоб розглянути наступні питання:
  • Деякі системи пошти SMTP фільтрувати протокол IMAP основі пошти від: адреса і може не дозволяти певних IP-адреси для підключення або може не дозволяти IP-адреса для відправки електронна пошта SMTP поштову систему, якщо підключення IP-адреса не відповідає домену, де проживає система пошти SMTP. У цьому прикладі є цього домену Test.com.
  • Якщо ви не використовуєте електронну адресу протокол IMAP, що надсилається, не може визначити, чи протокол IMAP була доставка проблема, оскільки звіт про недоставку (NDR) не може досягти IP-адресу, неприпустиме. Якщо ви використовуєте електронну адресу, ви отримуєте таку відповідь від сервера SMTP:
   250 OK - MAIL FROM Admin@test.com
 5. Введіть таку команду, щоб розповісти приймальному SMTP-сервера адресу, що сповіщення електронною поштою надсилається до.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Примітка.
  Примітка.Це гарна ідея, щоб завжди використовувати Припустима адреса SMTP одержувачів в домен, який ви посилаєте електронною поштою до. Наприклад, якщо ви відправляєте доJohn@domain.com, ви повинні бути впевнені, що John@domain.com Існує в домені. В іншому випадку ви будете отримувати звіт про недоставку.

  Введіть таку команду та адресу SMTP, який потрібно надіслати протокол IMAP електронної пошти:
  RCPT TO: User@domain.com
  Ви отримуєте таку відповідь:
  250 OK - Recipient User@ Domain.Com
 6. Введіть таку команду, щоб розповісти SMTP-сервер, що ви готові надіслати дані:
  ДАНІ
  Ви отримуєте таку відповідь:
  354 Send data. End with CRLF.CRLF
 7. Тепер ви готові, щоб ввести розділ 822/2822 протокол IMAP. Користувач побачить ця частина повідомлень у папці Вхідні. Введіть таку команду, щоб додати рядок теми:
  Тема: тестове протокол IMAP
  Подвійного натиснення клавіші Enter. Не отримав відповіді від цієї команди.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Примітка.
  Примітка.Дві команди Enter повинен виконувати прохання для коментарів (RFC) 822 і 2822. 822 Команд і слідують порожнім рядком.
 8. Введіть таку команду, щоб додати основний маркер текст повідомлення:
  Це тестове протокол IMAP, ви не побачите відповідь від цієї команди.
 9. Введіть крапку (.) на наступному пустому рядку та натисніть клавішу Enter. Ви отримуєте таку відповідь:
  250 OK
 10. Закрити з'єднання за допомогою такої команди:
  КИНУТИ
  Ви отримуєте таку відповідь:
  221 closing connection
 11. Переконайтеся, що адресат отримав протокол IMAP, яке ви AD RMS. Якщо будь-яка подія протокол IMAP про помилки виникають в журналі подій застосунків, або якщо існують проблеми з отриманням протокол IMAP, Перевірте конфігурацію або зв'язок "один-до-одного" до хосту.

Розширений приймальні випробування

На додаток до основних кроків приймальні випробування, перелічені в цій статті ви можна скористатися перевагою бно сповіщення про доставку пошти в обох напрямках. Цей метод можна використовувати для перевірки, що SMTP-сервер може приймати вхідні з'єднання і генерувати доставлення назад до відправника до перевірки вихідні з'єднання з сервером SMTP.

Щоб запитати про доставку для тестове протокол IMAP, переглянути step5 в розділі "Основні тестування", щоб переконатися, що інформація, представлена електронну адресу, які можуть отримувати на сповіщення про доставлення. В step6 в розділі "Основні тестування", введіть наступну команду в сесії Telnet:
RCPT TO:User@site.domain.com Повідомите = успіх, помилка

Властивості

Номер статті: 153119 - Востаннє переглянуто: 10 жовтня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Internet Information Services 6.0
Ключові слова: 
kbhowto kbmt KB153119 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 153119

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com