Popis technologie ActiveX

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 154544 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

ActiveX je platformou otevřít integrace, který poskytuje vývojářům, uživatelé, a výrobci Web a rychlé a snadné vytváření integrovaných programů a obsah na Internetu a intranetu. Pomocí ActiveX lze snadno Vložit multimediální efekty, interaktivní objekty a sofistikované programy na webovou stránku, vytváření a používání srovnatelné s že kvalitní multimediální CD-ROM tituly.

POZNÁMKA:: Tento článek je pouze informativní. Neobsahuje žádné informace o řešení potíží. Pokud hledáte potíží, které nejsou zmíněny v tomto článku, prohledejte znalostní báze Microsoft Knowledge Base znovu pomocí klíčových slov, které jsou uvedeny v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
242450 Znalostní bázi Microsoft Knowledge Base pomocí klíčových slov

Další informace

ActiveX je standard, který umožňuje interakci s softwarových součástí vzájemně v síťovém prostředí, a to bez ohledu na použité jazyce nebo jazycích k jejich vytvoření. Většina uživatelů World Wide Web (WWW), budou mít ActiveX technologie ve formě ActiveX, ovládací prvky ActiveX a dokumenty ActiveX skripty.

Ovládací prvky ActiveX

Jsou ovládací prvky ActiveX, dříve známá jako ovládací prvky OLE nebo ovládacích prvků OCX součásti (nebo objekty), který lze vložit do webové stránky nebo jiné program tak, aby bylo možné znovu zabaleny funkce této osobě programovat. Například prvky ActiveX, které jsou součástí Aplikace Internet Explorer umožňují rozšířit webové stránky s které formátování funkce a animace.

Klíčovou výhodou ovládací prvky ActiveX prostřednictvím programů v jazyce Java a moduly plug-in aplikace Netscape je, že ovládací prvky ActiveX lze také do programů napsaných v mnoha programovacích jazycích, včetně všech Microsoft programování a databázové jazyky.

Dokumenty ActiveX

Při procházení pomocí podporující rozhraní ActiveX webového prohlížeče, například aplikace Internet Explorer Dokumenty ActiveX povolit otevření programu s vlastním panely nástrojů a nabídky, které jsou k dispozici. To znamená, že bez HTML můžete otevřít soubory, například jako soubory aplikace Microsoft Excel nebo Microsoft Word, pomocí podporující rozhraní ActiveX webu prohlížeč.

Skriptování ovládacích prvků ActiveX

Nejoblíbenější skriptovacích jazyků, včetně skriptování ActiveX podporuje. Skript jazyka Microsoft Visual Basic a JavaScript. Skriptování ovládacích prvků ActiveX lze integrovat chování několika ovládacích prvků ActiveX nebo programů v jazyce Java z webového prohlížeče nebo server, rozšíření jejich funkcí.

Vlastnosti

ID článku: 154544 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 2.01
Klíčová slova: 
kbinfo kbmt KB154544 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:154544
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com