Popis ActiveX technológií

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 154544 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

ActiveX je otvorená integrácie platformu, ktorá poskytuje vývojárom, užívateľov, a Web výrobcov a rýchly a jednoduchý spôsob, ako vytvoriť integrovaný programy a obsahu pre Internet a intranet. Pomocou ActiveX, môžete ľahko Vložiť multimediálnymi efektmi, interaktívne objektov, a sofistikované programoch do webovej stránky, vytváraní užívateľské skúsenosti porovnateľné s že vysokej kvality multimediálne CD-ROM titulov.

POZNÁMKA: Tento článok je informačné len na použitie. Neobsahuje žiadne informácie o riešení problémov. Ak hľadáte informácie o riešení problémov, ktoré sa neuvádzajú v tomto článku, spustite vyhľadávanie v databáze Microsoft Knowledge Base použitím kľúčových slov uvedených v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
242450 How to Query the Microsoft Knowledge Base Using Keywords (Ako vyhľadávať v databáze Microsoft Knowledge Base pomocou kľúčových slov)

DALSIE INFORMACIE

ActiveX je norma, ktorá umožňuje softvérovým súčastiam spolupracovať s navzájom v sieťovom prostredí nezávisle od používaný(é) jazyk(y) na ich vytvorenie. Väčšina užívateľov World Wide Web (WWW) skúsenosti ActiveX technológií vo forme ovládacie prvky ActiveX, ActiveX dokumentov a ActiveX skripty.

Ovládacie prvky ActiveX

Ovládacie prvky ActiveX, predtým známa ako ovládacích prvkov OLE alebo ovládacích prvkov OCX, sú komponenty (alebo objekty) ktorý môžete vložiť do webovej stránky alebo iné program tak, že môžete opätovné použitie balené funkčnosť že niekto naprogramované. Napríklad ovládacie prvky ActiveX, ktoré sú súčasťou Program Internet Explorer umožňuje zvýšiť vaše webové stránky s dokonalejšie Formátovacie funkcie a animácie.

Kľúčovou výhodou ovládacích prvkov ActiveX nad programy Java a Netscape. plug-inov je, že ovládacie prvky ActiveX môžete tiež použiť programy napísané v mnohých programovacích jazykoch, vrátane všetkých Microsoft programovania a jazyky databázy.

ActiveX dokumentov

Pri prehľadávaní s ActiveX-aware webový prehľadávač, ako je napríklad Internet Explorer ActiveX dokumentov umožňuje otvoriť program s jeho vlastnými Panely s nástrojmi a ponuky, ktoré sú k dispozícii. Znamená to, môžete otvoriť non-HTML súbory, napríklad ako program Microsoft Excel alebo Microsoft Word súbory pomocou ActiveX-aware Web prehľadávač.

Skriptovanie ActiveX

Skriptovanie ActiveX podporuje najpopulárnejších skriptovacích jazykov, vrátane Skript jazyka Microsoft Visual Basic a JavaScript. Skriptovanie ActiveX možno integrovať správania viacero ovládacích prvkov ActiveX alebo programy Java z webového prehľadávača alebo servera, rozšírenie ich funkčnosti.

Vlastnosti

ID článku: 154544 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Internet Explorer 2.01
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB154544 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:154544
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com