Popis jazyka Java, JScript a JavaScript

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 154585 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek obsahuje stručný popis Java, JavaScript a JScript. Další informace o Java naleznete následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/mscorp/java
Další informace o jazyce JScript a JavaScript naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/72bd815a (vs.71) .aspx

Další informace

Java

Java je objektově orientovaný programovací jazyk vyvinutý společností Sun Microsystems. Java je nezávislý na platformě, vícevláknové programování určen k vytváření programů a aplikací pro prostředí Internet a intranet.

Díky podpoře jazyka Java pro aplikaci Microsoft Internet Explorer Společnost Microsoft poskytuje Implementace jazyka Java, která podporuje spuštěné programy v jazyce Java v aplikaci Microsoft Aplikace Internet Explorer.

JavaScript

JavaScript je skriptovací jazyk vyvinutý společností Netscape Communications určen pro vývoj klienta a serveru Internetové aplikace. Netscape Navigator je určen k interpretaci JavaScript vložené do webových stránek. JavaScript je nezávislá na jazyku Java Sun Microsystem.

JScript

Jazyk Microsoft JScript je otevřená implementace JavaScript společnosti Netscape. JScript je vysoce výkonné skriptovací jazyk s cílem vytvořit aktivní obsah webu je online. JScript umožňuje vývojářům propojení a automatizovat řadu objektů na webových stránkách, včetně ActiveX Ovládací prvky a programy v jazyce Java. Aplikace Microsoft Internet Explorer je navržena pro Interpretujte jazyk JScript vložené do webových stránek.

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 154585 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kb3rdparty kbusage kbmt KB154585 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:154585
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com