Ako používať celoobrazovkovom režime v programe Microsoft Internet Explorer

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 154780 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Program Internet Explorer obsahuje celoobrazovkovom režime funkciu, ktorá vám umožní len prístup k webovým stránkam. Tento článok popisuje použitie celoobrazovkovom režime Funkcia v programe Internet Explorer.

DALSIE INFORMACIE

Keď spustíte program Internet Explorer v celoobrazovkovom režime, názov programu Internet Explorer bar, ponuky, panely s nástrojmi a stavový riadok nie sú zobrazené a Internet Explorer spustí v režime celej obrazovky. Na paneli úloh systému Windows 95 nie je zobrazí, ale môžete prepnúť na ostatných spustených programoch stlačením klávesov ALT + TAB alebo CTRL + ALT + DEL. Pretože program Internet Explorer je spustený v režime celej obrazovky, nemôžete prístup na pracovnú plochu systému Windows 95, kým neukončíte program Internet Explorer.

Ako spustiť program Internet Explorer v celoobrazovkovom režime

Ak chcete spustiť program Internet Explorer v celoobrazovkovom režime, kliknite na Štart, kliknite na tlačidlo Spustiť, zadajte nasledovný príkaz v Otvorené a potom kliknite na ok
Iexplore -k stránka
kde stránka je adresa webovej stránky na webovej stránke, ktorú chcete zobraziť po spustení programu Internet Explorer. Ak nezadáte webovú stránku v Otvorené rámček, program Internet Explorer otvorí váš úvodnú stránku. Všimnite si, že webové stránky, ktoré určíte môžu byť webovú stránku na internete, na počítači alebo na inom počítači v sieti.

Spustite program Internet Explorer v celoobrazovkovom režime a spustite program Internet Explorer s webovú lokalitu spoločnosti Microsoft, kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na Spustiť, a potom zadajte Iexplore -k www.microsoft.com v Otvorené rámček.

Spustite program Internet Explorer v celoobrazovkovom režime a spustite program Internet Explorer s Example.htm webovej stránky, ktorá sa nachádza v priečinku Moje dokumenty v počítači, kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na Spustiť, a potom zadajte Iexplore -k "c:\Moje documents\example.htm" v Otvorené rámček.

Spustite program Internet Explorer v celoobrazovkovom režime a spustite program Internet Explorer s Example.htm webovej stránky, ktorá sa nachádza na inom počítači v sieti, kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na Spustiť, a potom zadajte Iexplore -k \\Server\podiel\Example.htm v Otvorené rámček, kde Server a podiel sú na sieťovom serveri a podiel na ktoré sa nachádza na webovej stránke.

Ako prestať fajčiť programu Internet Explorer

Ukončite program Internet Explorer, ak je spustený v celoobrazovkovom režime, stlačte ALT + F4. Všimnite si, že ste skončiť celoobrazovkovom režime, ak nie aj ukončíte program Internet Explorer.

Klávesové skratky pre celoobrazovkovom režime

  Key combination Function
  -----------------------------------------------------------
  CTRL+A      Select all (editing)
  CTRL+B      Organize favorites
  CTRL+C      Copy (editing)
  CTRL+F      Find (on current page)
  CTRL+H      View History folder
  CTRL+L      Open Location dialog box
  CTRL+N      New window (opens in non-Kiosk mode)
  CTRL+O      Open Location dialog box (same as CTRL+L)
  CTRL+P      Print
  CTRL+R      Refresh
  CTRL+S      Save
  CTRL+V      Paste (editing)
  CTRL+W      Close (same as ALT+F4)
  CTRL+X      Cut (editing)
  ALT+F4      Close
  ALT+LEFT ARROW  Back
  ALT+RIGHT ARROW Forward
  ESC       Stop
  F5        Refresh
				

Vlastnosti

ID článku: 154780 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, pri použití s produktom:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB154780 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:154780

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com