XADM: Hromadne Import a Export FAQ

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 155414 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Program Microsoft Exchange správca má schopnosť importovať a Exportujte poštové schránky, vlastné príjemcov a distribučné zoznamy (DLs). Toto článok sa vzťahuje na najčastejšie vznesené otázok súvisiacich s voľne dovozných a Exportovať.

DALSIE INFORMACIE

Exportovanie údajov schránky neexportuje všetky dátové polia
V predvolenom nastavení program Microsoft Exchange správca neexportuje všetky údajové polia spojené s poštovú schránku, vlastné príjemcu, alebo DL. Ak potrebujete konkrétne pole, ktoré sa nemá vyviesť v predvolenom nastavení vaše dvoch dostupné metódy sú nasledovné:
 1. Vytvoriť súbor hlavičky, ktorá obsahuje všetky hlavičky, ktoré chcete na vývoz. Môžete to urobiť nasledujúcimi dvoma spôsobmi:

  1. Použiť Header.exe program Microsoft Exchange Resource Kit Ak chcete vytvoriť súbor s názvami polí údajov, ktoré chcete exportovať.
  2. Manuálne vytvorenie súboru s údajmi polia, ktoré chcete exportovať.


  Chcete exportovať všetky údajové polia priradený objekt, namiesto vytvorenie súboru hlavičku s všetky údaje názvy polí, použite jednu z vzorky hlavičkové súbory k dispozícii na Microsoft Exchange Server CD-ROM 4.0 v adresári Support\Samples\Csvs. Existujú podadresáre, ktoré obsahujú hlavičky súborov pre poštové schránky, vlastné príjemcov a DLs. Kópia príslušných.CSV súboru z disku CD na pevný disk, odstráni atribút iba na čítanie na súbor a potom spustite príkaz vývozu z programu Správca servera Microsoft Exchange, špecifikujúce súbor, ktorý ste skopírovali z disku CD. Príkaz Export bude čítať všetky hlavičky v zadanom súbore a bude exportovať tieto atribúty.
 2. Chcete exportovať všetky údajové polia priradený objekt, namiesto vytvorenie súboru hlavičku s všetky údaje názvy polí, použite jednu z vzorky hlavičkové súbory k dispozícii na Microsoft Exchange Server CD-ROM 4.0 v adresári Support\Samples\Csvs. Existujú podadresáre, ktoré obsahujú hlavičky súborov pre poštové schránky, vlastné príjemcov a DLs. Kópia príslušných.CSV súboru z disku CD na pevný disk, odstráni atribút iba na čítanie na súbor a potom spustite príkaz vývozu z programu Správca servera Microsoft Exchange, špecifikujúce súbor, ktorý ste skopírovali z disku CD. Príkaz Export bude čítať všetky hlavičky v zadanom súbore a bude exportovať tieto atribúty.
Ako zmeniť atribúty pomocou hromadného dovozu
Hromadne dovozné program môžete použiť na úpravu atribúty priradené poštové schránky, vlastné príjemcov a DLs. Upraviť hodnoty atribút, existujúcich údajov o vývoze.CSV súboru, zmeňte hodnotu atribúty súboru s údajmi a dovoz súbor. Všetky existujúce objekty sa budú upravené s nové hodnoty.
Ako zmeniť hodnotu Vlastná atribúty
Každá poštová schránka, vlastné príjemcu a DL má 10 vlastné atribúty, ktoré pomocou správcu môžete zadať vlastné údaje. Tieto vlastné atribúty môžu byť tiež upravované použitím programu Import adresára. Existujú 10 Vlastné atribúty, ktoré sú pomenované "Atribút vlastné 1" cez "Custom Atribút 10 ".

Ak chcete zmeniť hodnotu najmä vlastné atribút pre poštové schránky, (pre vlastné atribút 1), postupujte nasledovne:
 1. Použite Header.exe na vytvorenie hlavička súboru (Cust.csv) s požadované polia. Vlastné atribút 1 by mali byť zahrnuté.
 2. Z programu Správca servera Microsoft Exchange spustiť Adresár vývoz príkaz špecifikujúce hlavička súboru vytvoreného v Krok 1. To bude naplniť hlavička súboru s údajmi.
 3. Upraviť súbor modifikovaných hlavičkou používať hárok, ako je Microsoft Excel. Upravte hodnoty v stĺpci vlastné atribút 1.
 4. Z programu Správca servera Microsoft Exchange spustiť Príkaz Importovať adresár špecifikujúce hlavička súboru modifikované v v kroku 3. To bude zmeniť pole vlastné atribút 1 pre všetky objekty, ktoré boli vyvezené v kroku 2.
Chyba importovanie údajov do vlastné atribúty
Keď importujete údaje do vlastné atribút, nasledujúca chyba je prijaté:
Atribút vlastné atribút 1 je neznámy
Táto chyba môže prijatá, ak vlastné atribút 1 bola premenovaná.

Na určenie, aké v súčasnosti sú vlastné atribút názvov, postupujte podľa týchto kroky:
 1. V programe Microsoft Exchange správca dvojitým kliknutím na Konfigurácia kontajner.
 2. Získať vlastnosti objektu DS str?ínky.
 3. Vyberte stranu, vlastné atribúty.
 4. By sa mal zobraziť názvy vlastné atribútov. Mená môžete tiež byť premenovaná na tejto stránke.
Ako clear atribúty údajov pomocou hromadného dovozu
Pozrite si nasledujúce články databázy Microsoft Knowledge Base:

152854 XADM: Pomocou hromadného dovozu na odstránenie údajov

152727 XADM: Import prázdna hodnota nebude zmeniť hodnotu schránky
Vyvážajúcich informácie o poštovej schránke neexportuje sekundárne E-mail adresy
Predvolene sa neexportujú adresy sekundárne elektronickej pošty (Proxy). Pre informácie o spôsobe vyvážať tieto adresy, pozrite si nasledovný článok databázy Microsoft Knowledge Base:

153028 XADM: Ako exportovať viaceré (druhotné) e-mailovej adresy
Ako importovať viaceré e-mailové adresy
Nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base opisuje ako viac ako jednu e-mailovú adresu priradiť poštovú schránku:

148339 XADM: Ako importovať viaceré SMTP adresy
O vývoze, sa neexportujú vlastné príjemcov
Nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base popisuje možné dôvod, prečo vývoz len obsahuje polia s hlavi?kou:

147854 XADM: Vlastná príjemcov DIR vývoz vytvorí iba hlavičky CSV
Ako spustiť Import/Export v dávkovom režime
Adresári import a export je možné spustiť z príkazového riadku a je preto možné spustiť ako súčasť dávkovom procese. Ďalšie informácie na import a export spustená z príkazového riadku, pozrite si Príručka správcu programu Microsoft Exchange, stránky 479-487.
Ako zadať oddeľovač, ktorý sa má použiť
Prosím prečítajte si nasledujúci článok databázy Microsoft Knowledge Base:

152472 XADM: Ako zadať tabulátorom alebo medzerou ako oddeľovač v .csv súbor
Položka ExportObject v súbore možnosti nefunguje
Nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base poskytuje ďalšie informácie o ExportObject nastavení:

152300 XADM: ExportObject príkazového riadka vývozné možnosti súboru iba
Na export celú GAL použitím programu Import príkazového riadka
Nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base popisuje príkazového riadka adresára vývozu pomocou globálneho zoznamu adries program Správca servera Microsoft Exchange:

149447 XADM: Ako vykonať adresár vývoz GAL
S otvorením vydať.CSV súbory obsahujúce DL výmeny údajov v programe Microsoft Excel
Program Microsoft Excel má limit 255 znakov na bunku. Keď otvoríte .CSV súboru obsahujúceho údaje DL, je veľmi pravdepodobné, že poľa členov ktorý obsahuje členov DL, bude väčšia než 255 znakov dĺžka. Ak používate program Microsoft Excel upraviť údaje v.CSV súbor, keď uložíte súbor ľubovoľné pole s viac ako 255 znakov budú skrátené. Toto môže spôsobiť problémy pri dovoze týchto údajov späť do systému Microsoft Exchange prostredníctvom adresára Import príkaz. Je možné, že členovia veľké DLs nebude mať všetky pôvodnými členmi, ktoré boli prítomné, keď bol vyvezený údaje. Je to tiež pravdepodobne že odosielanie pošty na tieto DLs bude generovať chyby.
Na export podkontajnery
Keď použijete príkaz exportovať adresár interaktívne z Program Správca servera Microsoft Exchange, existuje zahrnúť Podradených kontajnerov začiarknutie políčka v dialógovom okne Export adresára. Ak táto kontrola pole je nastavený, sa vyexportuje podradené kontajnery zvoleného kontajnera.

Keď spustíte program adresár exportovať z príkazového riadku, tam je nastavenie v súbore vývozné možnosti, ktoré potrebujete stanoví:
   [Export]
   Subcontainers=Yes
					
"Nedá sa objekt proces"
Pri importovaní údajov z.CSV súboru, nasledujúca chyba môže byť prijaté v prípade denníka:
Identifikácia: 291
Zdroj: MSExchangeDSImp
Typ: chyba
Kategória: žiadna
Popis:
"Nedá sa objekt proces TestUser pretože riadku dovoz musí obsahujú rovnaký počet polí ako riadok hlavičky. 10 boli očakáva, 8 zistilo."
Ako chybové hlásenie indikuje, táto chyba je generovaný, ak údaje dodané.Súbor CSV je neúplný. Inými slovami, ak existujú 10 polia uvedené v hlavičke súboru, každý záznam v súbore by mali mať 10 údajové polia, dokonca aj vtedy, ak sú polia prázdne. Tento problém môže ľahko nastať, ak chýbajú čiarky z riadka v.Súbor CSV. To nesmie byť možné zistiť tento problém zobrazením údajov v Program Microsoft Excel, pretože program Microsoft Excel nezobrazí údaje oddeľovačov (čiarok, v tomto prípade). Budete musieť aktualizovať.Súbor CSV pomocou textového editora, ako napríklad Poznámkový blok.

Vlastnosti

ID článku: 155414 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbusage kbmt KB155414 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:155414
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com