MSDLC Tüm paketleri ağır trafik alabilirsiniz.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 156149 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft 32 bit DLC iletişim kuralı'nı kullanarak programları özellikle ilk başlatma sırasında ana bilgisayara ağ üzerinden bağlanmak mümkün olmayabilir.

Neden

MSDLC iletişim kuralı, istemci, çok kısa bir süre içinde çok sayıda DLC paket alırsa, dinamik olarak ek arabellek yeterince hızlı başarıyla tüm gelen paketleri almak için ayıramıyor olabilir.

Durum

Bu sorun, Windows 98'de artık karşılaşmıyorum. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, geçerli Windows sürümü yükleyin. Geçerli Windows sürümü hakkında daha fazla bilgi için http://www.microsoft.com/windows ziyaret edin.

Daha fazla bilgi

MSDLC başlatır gelen DLC paketler için belirli sayıda arabellekleri (özellikle okuma CCB2 arabellekleri) ayırır. Ek arabellekleri için gerekli olan, zaman içinde dinamik olarak ayrılır. MSDLC özgün sürümünde, ayrılan okuma CCB2 arabellekleri başlangıç sayısını 16'dır. Bu güncelleştirme, bu numara için 64 arttırılır. Daha fazla arabellekleri başlangıçta ayırarak, arabellekleri ile dinamik ayrılması sonucunda oluşan gecikme olmadan hemen kullanılmak üzere kullanılabilir. Ek arabellekler daha sonra gerektikçe dinamik olarak ayrılır.

Bu sorun, her ana bilgisayarda birden çok yol kullanarak birden çok DLC ana bilgisayar ortamında oluşabilir. Bu tür ortamlarda, çok sayıda paket neredeyse aynı anda tek bir sorguya yanıt istemci tarafından alınması. Bu tür bir yüksek stres durumları altında yeni arabellekleri bunları almak için ayrılmış süre içinde paketleri kesilmesine.

Bu sorun, kurs dalgalanmalarına alınan paketler için yeterli için normal kullanım sırasında genellikle büyüyor arabellek havuzu için bir DLC oturumu ilk kez başlatırken ortaya olasılığı daha yüksektir.

Özellikler

Makale numarası: 156149 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbapi kbnetwork kbpolicy kbprb KB156149 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:156149

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com