Získání Universal Coordinated Time (UTC) ze souborů NTFS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 158588 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po automatické opravy letní čas zboží, sledování programy porovnání aktuálního časového razítka k odkazovat dat není vytvořené pomocí rozhraní Win32 API volá které přímo získat/upravit Universal Coordinated Time (UTC) chybně hlásit změny časového na soubory. Programy ovlivněné tímto problémem může zahrnovat řízení verze softwaru, databáze synchronizační software, distribuce softwaru balíčky softwaru pro zálohování není zapsán s NTFS povědomí o atd.

Příčina

Při WINDOWSNT automaticky upraví pro letní čas, časového razítka na soubory na svazcích NTFS a událostí v protokolech se posunuty o hodinu, přestože záznamy události a soubory byly poslední vytvořené/změnit před úpravy letní čas události.

K tomuto chování dochází z důvodu způsobu, obchody WINDOWSNT časového razítka informace. Všechny časové/data zobrazena v události protokolu událostí a souborů na NTFS oddíly vypočítávána jako posuny GMT (což je stejná jako střední čas [GMT]). Vyberete-li časové pásmo z apletu ovládacího panelu Datum a čas jsou nastavení hodnoty pro UTC. Příslušný počet hodin jsou potom přidány nebo odečteny od uložená hodnota UTC. To upravena čas je pak zobrazen v operaci které hlásí místní čas (tj NT Explorer NT 4.0, Správce souborů, výpisů adresářů a tak dále). Při výběru "automaticky upravit pro letní čas" Další hodinu přidán do GMT během letní čas (První neděle v dubnu prostřednictvím poslední neděle v říjnu).

Řešení

Podle přepisování ohrožených aplikací použít odpovídající volání Win32 API může být tento problém opraven. Ve skupinovém rámečku NTFS vrátí GetFileTime() API Win32 čas vytvoření poslední čas přístupu a poslední zápis čas zadaný soubor. Vrácený časy jsou v Universal Coordinated Time (UTC). Toto je také čas NTFS používá k výpočtu informace o datu a místní čas. Můžete převést na místní čas UTC čas souboru FileTimeToLocalFileTime(). Však Pokud automaticky upravit pro letní čas, bude FileTimeToLocalFileTime() upravit pro letní čas, zda aktuální datum by měl být upraveny pro letní čas zboží, není založen na zda datum vrácené volání API GetFileTime upravena na základě.

Vlastnosti

ID článku: 158588 - Poslední aktualizace: 26. února 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.5
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbprogramming KB158588 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:158588

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com