Temporary Internet Files Klasörü Boşaltıldığında Tanımlama Bilgisi Dosyaları Kalıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 158769
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ne zaman Internet Explorer'da Temporary Internet Files klasörünü boşalt, "Tanımlama bilgisi" klasöründe kalabilir sözcüğü ile başlayan dosyaları.

Daha fazla bilgi

Bu dosyalar işaretçileri bulunan gerçek tanımlama bilgilerini de Windows\Cookies klasörü. Bunlar arasındaki ilişkiyi korumak için işaretçiler ve gerçek tanımlama bilgisi dosyalarını, boşalttığınızda silinmezler Temporary Internet Files klasörü. Ancak, el ile silmeniz durumunda bir Her iki işaretçiyi Temporary Internet Files klasöründen tanımlama bilgisi dosyası Cookies klasörü ve tanımlama bilgileri klasöründe yer alan tanımlama bilgisi dosyası silinmiş.

Tanımlama bilgilerini bilgisayarınıza hakkınızda yazılan dosyalarıdır ve Web sayfaları için yaptığınız Ziyaretleri. Tanımlama bilgileri hakkında ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
154360 Internet Explorer ve Outlook Express'te Tanımlama bilgileriyle ilgili güvenlik uyarısı iletisi hakkında bilgi

Özellikler

Makale numarası: 158769 - Last Review: 16 Aralık 2012 Pazar - Gözden geçirme: 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbprb kbui kbmt KB158769 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 158769
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com