Závažná výjimka DLC spuštění programu ze serveru NetWare

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 159344 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Spustit program, který používá protokol DLC Microsoft 32bitové (MSDLC 32) ze serveru NetWare, může se zobrazit chybová zpráva na modré obrazovce podobná následující zprávě:
Zásadní výjimce 0E na 0028:C16AC573 v DLC(01) VXD + 0001C3EF.
Byla volána 0028:C003C47C v 00000D7C + VXD NDIS (01).

Příčina

K této chybě může dojít při spuštění programu (například program emulace terminálu) ze serveru NetWare soubor při provozu DLC a IPX zprostředkování jeden síťový adaptér.

Řešení

Tento problém můžete obejít pomocí jedné z následujících metod:
  • Nainstalovat na místní pracovní stanici, namísto spuštění ze sdílené instalace na serveru NetWare souboru emulátoru terminálu.
  • Nainstalujte další síťový adaptér v pracovní stanici a nakonfigurujte nainstalované protokoly tak, aby 32 MSDLC vázán pouze jeden adaptér a je vázán protokol kompatibilní s IPX/SPX (NWLINK) pouze další adaptér.

Prohlášení

K tomuto problému dochází již v systému Windows 98. Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte aktuální verzi systému Windows. Informace o aktuální verze systému Windows navštivte http://www.microsoft.com/windows.

Vlastnosti

ID článku: 159344 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbapi kberrmsg kbnetwork KB159344 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:159344

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com