INF: Jak získat francouzské SQL Server 6.5 Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 159671 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Tento článek popisuje, jak získat aktualizaci Service Pack 2 pro francouzskou verzi 6.5 Microsoft SQL Server. Úplný seznam opravených touto aktualizací naleznete v tématu Fixlist.txt soubor, který je popisován Service Pack.

Poznámka: Tato aktualizace je pro použití pouze podle držitelů aktuální platné licence verze 6.5 Microsoft SQL Server. Většina zákazníků nebude nutné použít této aktualizace. Tato aktualizace řeší některé konkrétní problémy, které byly zjištěny v SQL Server 6.5 po zahájení dodávky. Společnost Microsoft doporučuje použít přepravní verze 6.5 Většina zákazníků a této aktualizace použít pouze pokud narazíte jej opravuje problémy.

SQL Server 6.5 Service Pack 2 je k dispozici pro počítače platformy Intel (x 86).

Soubory jsou komprimované samorozbalovací spustitelné soubory. Po stažení souboru, potřebujete jednoduše jej spustit extrahovat soubory obsahuje. Poznámka, obsahuje soubor Readme.txt pokyny k instalaci sady Service a popisující všechny chyby opraveny této opravy souboru Fixlist.txt rozbalené soubor pro každou platformy.

Pokud potřebujete další pomoc týkající se této aktualizace Service pack nebo informace, obraťte se na poskytovatele primární podpory.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Vlastnosti

ID článku: 159671 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 6.5 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB159671 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:159671

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com