INF: Fransızca SQL Server 6.5 Service Pack 2 nasıl elde edilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 159671 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Bu makalede, Microsoft SQL 6.5 sürümünüzün SP5'e Fransızca sürümü için Service Pack 2'nasıl elde edileceği anlatılır. Bu güncelleştirmeyle düzeltilen hataların tam bir listesini görmek için <a0></a0>, hizmet paketini eşlik eden fixlist.txt dosya bakın.

Not: Bu hizmet paketi yalnızca geçerli geçerli bir Microsoft SQL Server sürüm 6.5 lisans olan sahipleri tarafından kullanılır. Müşterilerin çoğu bu hizmet paketi uygulamanız gerekir. Bu hizmet paketi, bu sevkiyat başlamasından sonra SQL Server 6.5 bulunmuş belirli bazı sorunları gidermektedir. Microsoft, müşterilerin çoğu 6.5 sevkiyat sürümünü kullanın ve bu hizmet paketi, bunu düzelten sorunlardan biri ile karşılaşmanız durumunda yalnızca geçerli önerir.

SQL Server 6.5 Service Pack 2 (x 86) ıntel tabanlı bilgisayarlarda kullanılabilir.

Yürütülebilir dosyaları kendi kendine ayıklanan dosyalar sıkıştırılır. Gereksinim duyduğunuz dosya karşıdan yüklendikten sonra yalnızca çalıştırın içerdiği dosyaları ayıklayın. Genişletilmiş dosya platformlar için Benioku.txt dosyası hizmet paketi yükleme yönergeleri için hem bu düzeltme ekiyle giderilen tüm hataların açıklayan fixlist.txt dosyasının içerdiğini unutmayın.

Daha fazla bilgi veya bu hizmet paketi ile ilgili Yardım gerekirse, birincil destek sağlayıcınıza başvurun.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özellikler

Makale numarası: 159671 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 6.5 Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB159671 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:159671

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com