PPT97: PowerPoint 97 ve TrueType yazı tipi katıştırma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 159813 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Bu makalenin Microsoft PowerPoint 2002 sürümü için bkz: 291924.
Bu makalenin Microsoft PowerPoint 2000 sürümü için bkz: 198337.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

TrueType yazı tipi katıştırma PowerPoint'ın aşağıdaki sürümlerini destekler:
  • Windows için Microsoft PowerPoint 97
  • Microsoft PowerPoint for Windows 95, sürüm 7.0), 7.0a, 7.0b
  • Microsoft PowerPoint for Windows, 4.0, sürüm 4.0a, 4. 0 c
Böylece, sunuyu açarsanız, özgün yazı tiplerini sunuya seçseniz farklı bir yazı tipi kümesi olan bir bilgisayarda, metni yüklü TrueType yazı tipi katıştırma TrueType yazı tiplerini, sununuzla birlikte bir yöntemdir.

Not: Bazı TrueType yazı tiplerini katıştırılmış edemiyor. Bu yazı tipleri için yerleşik telif hakkı sınırlamalı.

Bir PowerPoint 4.0 7.0 sunuyu PowerPoint 97'de veya sunuyu, katıştırılmış yazı tiplerini içeren açarsanız, bu yazı tiplerini kaydedin ve sunuyu yeniden kadar doğru görünür. Sunuyu yeniden açın, yazı tiplerini hala doğru adları var, ancak görüntüleme ve yazdırma yerine kullanılan yazı tipi (aslında, bilgisayarınızda yüklü olan yazı.)

Daha fazla bilgi

PowerPoint 97 Düzen düzeyinde TrueType yazı tipi katıştırma destekler. Bu, katıştırılmış yazı tiplerini içeren sunuyu açın, bu yazı tiplerini başka bir metin aynı sunuda kullanabilirsiniz, ancak diğer sunuları kullanamıyorum anlamına gelir.

TrueType yazı tipi katıştırma diğer düzeyleri vardır. PowerPoint 4. 0'da, örneğin, yükleme düzeyi destekler. PowerPoint 4. 0'daki katıştırılmış TrueType yazı tiplerini içeren sunuyu PowerPoint 4. 0'ı açtığınızda, PowerPoint, gerçekte bu yazı tiplerini bilgisayarınıza yükler. Daha sonra bu yazı tiplerini başka bir sunu veya başka programlarda da kullanabilirsiniz.

Sürüm 7.0 veya sürüm 4.0 dosyaları olarak kaydettiğiniz sunular, PowerPoint 97 TrueType yazı tiplerini katıştıramazsınız için aşağıdakilerden birini veya birkaçını yaparsanız sununuzdaki yazı tiplerini diğer bilgisayarlarda farklı görünebilir:
  • Sunu paketlemek için Paketle ve Gönder Sihirbazı'nı kullanın...
  • Sunuyu PowerPoint 95 ve 97 biçiminde dosya olarak kaydedin...
  • Sununuzun bir ActiveX PowerPoint Animasyonu kaydedin.
Not: Bu sorun, sunuyu HTML belgeleri (Web sayfaları) bir dizi olarak dışa, uygulanmaz. PowerPoint sunuyu HTML biçimine dönüştürür, tek tek her slayta bir GIF veya JPEG görüntüsü kaydedilir. Bu resimleri self-sufficient; bunlar resimleri slayt metin seçtiğiniz yazı tipini içerir. Yazı tipini, dinleyicilerin bilgisayarlarda veya yüklü olup olmadığını fark etmez.

Özellikler

Makale numarası: 159813 - Last Review: 6 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft PowerPoint 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfont kbualink97 KB159813 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:159813

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com