Ako používať licencovaný ovládacích prvkov ActiveX v programe Internet Explorer

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 159923 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

A licencované ActiveX ovládací nenačíta správne v Internet Explorer HTML stránky, ak počítač nemá licenciu na používanie ovládacieho prvku. Napríklad, ak používate Microsoft Visual C++ vybudovať kontrolu, HTML stránka načíta s kontrolou v počítači, kde bol postavený, ale nie je načítať na inom počítači.

Používanie licencovaných kontrol v HTML stránku na nelicencovaným počítači, musí vygenerovať balík licencie (.lpk) súbor. .Lpk súbor obsahuje run-time licencií pre licencovanú ovládacích prvkov v HTML stránka. Môžete Authoring Tool balík License (Lpk_tool.exe) generovať tento súbor. Získať licenciu balík Authoring Tool, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = d2728e89-575e-42e9-a6ff-07d0021e68cc

Kroky na pridanie ovládacieho prvku do stránky HTML

Chcete vložiť licencované ovládací prvok vo formáte HTML, postupujte nasledovne:
 1. Spustiť Lpk_tool.exe počítači, ktorý je licencovaný na použitie kontrola.
 2. Zvýraznite každý licencované ovládací prvok ActiveX, ktorý chcete použiť na stránke HTML a potom kliknite na Pridať.
 3. Kliknite na položku Uložiť & výstupu, a potom zadajte názov pre súbor LPK.
 4. HTML stránky, vložte <object>tag pre Objekt správcu licencií License Manager pred akékoľvek iné <object>značky. Licencia Správca je ovládací prvok ActiveX, ktorá je nainštalovaná s programom Internet Explorer. </object></object>

  Poznámka: Tento CLASSID, "5220cb21-c88d-11cf-b347-00aa00a28331", je pre Správcu licencií License Manager a nie pre ovládacie prvky ActiveX. Musíte použiť rovnaké CLASSID zakaždým, keď vás odkázať na LPK súbor. Okrem toho by ste mali mať programu Vlastnosť <param> označiť ako "LPKPath" a nastaviť Hodnota Vlastnosť pre <param> tag objekt správcu licencií License Manager na LPK názov súboru a cestu. Táto cesta môže byť relatívna cesta, ale nesmú postúpiť podielom na UNC alebo URL na inej doméne.

  Pretože môžete mať len jeden LPK súbor pre každú stránku HTML, uistite sa, že ste obsahovať všetky licencované ovládacie prvky ActiveX pre stránku pri vytváraní súboru LPK. Pre Príklad:
  <OBJECT CLASSID = "clsid:5220cb21-c88d-11cf-b347-00aa00a28331" VIEWASTEXT>
    <PARAM NAME="LPKPath" VALUE="relative URL to .LPK file">
  </OBJECT>
  					
 5. Vložiť <object>tag pre vaše licencované ovládanie neskôr. Napríklad, ktorý zobrazuje Microsoft maskovaný Upraviť HTML stránke kontrola vyzerá takhle:<b00> </b00> </object>
  <OBJECT CLASSID="clsid:5220cb21-c88d-11cf-b347-00aa00a28331" VIEWASTEXT>
  <PARAM NAME="LPKPath" VALUE="maskedit.lpk">
  </OBJECT>
  
  <OBJECT CLASSID="clsid:C932BA85-4374-101B-A56C-00AA003668DC"
  WIDTH=100 HEIGHT=25 VIEWASTEXT>
  </OBJECT>
  					

Riešenie problémov

Pred používate licencovanú ovládacieho prvku na webovej stránke, overiť nasledujúce položky:
 1. Overte, či máte prerozdelenie licenciu na kontrola.
 2. Overte, že licencia povoľuje použitie na internete.
 3. Ak budete dodávať CodeBase parameter pre <object> Značka vášho ovládací prvok ActiveX, overiť, že jeho používanie je povolené vaše licencie dohoda. Väčšina spoločností tretích strán poskytujú testované verziu .cab súbory pre svojich kontrol. Autor dokumentácii pre softvér Prevezmite si návod.<b00></b00></object>
Ak chcete overiť túto informáciu, konzultovať Licenčnej zmluvy pre príslušné kontroly. Výraz "Všetky práva vyhradené" znamená, že ste len mať povolenie na to, čo je výslovne uvedené. Akákoľvek činnosť, ktorá nie je povolené (alebo je vágne) v licencii dohody je možné licenčný porušením.

Poznámka: Ovládacie prvky ActiveX, ktoré sú súčasťou programu Microsoft Visual C++ a Microsoft Visual Basic sú tiež licencovaný kontrol. Postupujte podľa krokov vyššie ich použitie na stránky HTML. Spoločnosť Microsoft poskytuje podpísanú verziu týchto .cab súbory. Ďalšie informácie nájdete v časti „odkazy".


ODKAZY

Ďalšie informácie o CAB súbor distribúcie, kliknite na nasledovné číslo článku, čím zobrazíte články v Microsoft Knowledge Base:
172991Súbory CAB distribuované s Visual Basic 5.0
Pre Ďalšie informácie o procesu preberania Internet komponentu kliknite nasledovné čísla článkov databázy Microsoft Knowledge Base:
264570WebCast: Ako súčasť prevzatie Internet funguje?
252937 Ako nájsť ďalšie informácie o prečo kód stiahnuť zlyhala
271594 Internet komponentu stiahnuť on-line poradca je k dispozícii
271273 Druhý licencované ovládací prvok ActiveX nenačíta

Vlastnosti

ID článku: 159923 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbcode kbctrl kbdownload kbFAQ kbhowtomaster kbmt KB159923 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:159923
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com