Lisanslı ActiveX denetimlerinin Internet Explorer'da kullanma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 159923 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

A lisanslı ActiveX denetimi yükleme de doğru bir Internet Explorer html sayfası bilgisayarın denetimini kullanmak için lisanslı değil. Örneğin, html denetim oluşturmak için Microsoft Visual c++ kullanın Burada onu oluşturuldu, ancak mevcut bilgisayarda Denetim sayfasını yükler. farklı bir bilgisayara yükleyin.

Bir html biçiminde lisanslı denetimler kullanmak için Sayfa lisanslı olmayan bir bilgisayarda, lisans paketi (.lpk) oluşturmalısınız. dosya. Lisanslı Denetimler için çalışma zamanı lisansları .lpk bir dosya içerir html sayfası. İçin lisans paketi yazma aracı (Lpk_tool.exe) kullanın Bu dosyayı oluşturur. Lisans Paketi Yazma aracı edinmek için ziyaret edin aşağıdaki Microsoft Web sitesi:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=d2728e89-575e-42e9-a6ff-07d0021e68cc

Bir html sayfasına bir denetim eklemek için adımları

html sayfasındaki lisanslı denetim katıştırmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Lpk_tool.exe kullanmak için lisanslı bir bilgisayar üzerinde Çalıştır Denetim.
 2. Vurgulamak istediğiniz her lisanslı ActiveX denetimi html sayfasında kullanın ve sonra Ekle' yi tıklatın.
 3. Save & çıkış' ı tıklatın ve sonra lpk dosyası için bir ad yazın.
 4. Bir <OBJECT>etiketi için html sayfasına Ekle <OBJECT>Etiketlerinden önce Lisans Yöneticisi nesnesi. Lisans Internet Explorer ile yüklenen bir ActiveX denetimi yöneticisidir.

  Not "5220Cb21-c88d-11cf-b347-00aa00a28331" Bu ClassId içindir Lisans Yöneticisi, ActiveX denetimleri için değil. Aynı kullanın ClassId her zaman lpk dosyasına başvurun. Ayrıca, Name özelliği tutmalısınız <PARAM> "LPKPath" etiket ve değer özelliğini ayarlamak <PARAM> Lisans Yöneticisi nesne etiketi lpk dosya adı ve yolu. Bu yolu göreli bir yol olabilir, ancak gerekir. başka bir etki alanındaki bir url veya unc paylaşımına bakın.

  Bakımından yalnızca her html sayfası için bir lpk dosyası varsa, tümünü eklediğinizden emin olun Lisanslı ActiveX denetimleri lpk dosyanızı oluştururken sayfanın. İçin Örnek:</OBJECT></OBJECT>
  <OBJECT CLASSID = "clsid:5220cb21-c88d-11cf-b347-00aa00a28331" VIEWASTEXT>
    <PARAM NAME="LPKPath" VALUE="relative URL to .LPK file">
  </OBJECT>
  					
 5. Lisanslı denetlemek için <OBJECT>Etiket Ekle sonradan. Örneğin, Microsoft maskelenmiş düzenleme görüntüleyen bir html sayfası denetimi aşağıdaki gibi görünür:<b00> </b00> </OBJECT>
  <OBJECT CLASSID="clsid:5220cb21-c88d-11cf-b347-00aa00a28331" VIEWASTEXT>
  <PARAM NAME="LPKPath" VALUE="maskedit.lpk">
  </OBJECT>
  
  <OBJECT CLASSID="clsid:C932BA85-4374-101B-A56C-00AA003668DC"
  WIDTH=100 HEIGHT=25 VIEWASTEXT>
  </OBJECT>
  					

Sorun giderme

Lisanslı bir denetimi bir Web sayfasında kullanmak önce doğrulayın. Aşağıdaki öğeler:
 1. Bir yeniden dağıtım lisansı olduğunu doğrulayın Denetim.
 2. Lisans kullanımı Internet üzerinde verir doğrulayın.
 3. <OBJECT>İçin bir kod temeli parametre sağlarsanız Etiket, ActiveX denetiminizi kullanımı lisansı tarafından izin verildiğini doğrulayın. Anlaşma. Çoğu üçüncü taraf şirketler sınanmış bir .cab dosyasının sürümü sağlar. bunların denetimleri için dosyaları. Yazılım için Yazar belgelerine bakın karşıdan yükleme yönergeleri. </OBJECT>
Bu bilgileri doğrulamak için Lisans Sözleşmesi'ni inceleyin. söz konusu denetim. "Tüm hakları ayrılmış" teriminin anlamı, yalnızca ne açıkça belirtildiği izniniz olan. Herhangi bir etkinlik değil izin (veya şüpheli) Lisans Sözleşmesi'ni olası lisans ihlalidir.

Not ActiveX denetimleri, Microsoft Visual c++ ile birlikte gelen ve Microsoft Visual Basic de olan lisanslı denetimleri Yukarıdaki adımları bir html sayfasında bunları kullanın. Microsoft bu .cab imzalı bir sürümünü sağlar. $$$$ Daha fazla bilgi için "Başvurular" bölümüne bakın.


Referanslar

cab dosyası dağıtım hakkında ek bilgi için Microsoft makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın Bilgi Bankası:
172991Visual Basic 5.0 ile dağıtılan cab dosyaları
İçin Internet bileşen karşıdan yükleme işlemi hakkında daha fazla bilgi'yi tıklatın. Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını:
264570Web Yayını: Internet bileşen yükleme nasıl çalışır?
252937 Neden başarısız karşıdan kod yükleme hakkında daha fazla bilgi bulma
271594 Internet bileşen karşıdan yükleme çevrimiçi sorun gidericisi kullanılabilir
271273 İkinci lisanslı ActiveX denetimi yüklenmez

Özellikler

Makale numarası: 159923 - Last Review: 31 Aralık 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 6.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbcode kbctrl kbdownload kbFAQ kbhowtomaster kbmt KB159923 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 159923
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com