OL97: Nasıl gelen Microsoft Outlook 97 Başlat için simge değiştir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 160297 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Gelen Kutusu simgesini tıklattığınızda Microsoft Exchange istemciden Microsoft Outlook 97'ye yükselttikten sonra Microsoft Outlook 97 başlatılmaz.

Neden

Windows Messaging System (WMS) adlı paylaşılan bir bileşen hem Outlook hem de Exchange istemcisi kullanın. Outlook Kur WMS Outlook'a işaret edecek biçimde değiştirin.

Pratik Çözüm

Outlook standart Windows yöntemlerini kullanarak yeniden başlatabilirsiniz. Windows Başlat menüsünden programlar bu seçeneği kullanmak veya bir masaüstü kısayolu Outlook program dosyası oluşturun.

Daha fazla bilgi

Chnginbx.exe adlı BIR dosya, Office 97 dağıtım CD'sinde \Valupack\Patch klasöründe bulunur. Bu programı çalıştırmayı gelen kutusu simgesini masaüstünden kaldırmak ve Outlook kısayolu kalıcı bir masaüstü simgesine Dönüştür. Outlook simgesi yalnızca Outlook'u başlatın; eski gelen farenin sağ tıklatın ve erişim, kullanıcı profillerini ve özelliklerini hizmet yeteneği gibi öznitelikleri olacaktır.

Not Microsoft, Microsoft Outlook 2000 veya Microsoft Outlook 2002 ile Chnginbx.exe dosyasını çalıştıran önermez. Sonuçlar, tahmin edilebilir ve desteklenmez.

Özellikler

Makale numarası: 160297 - Last Review: 3 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto kbusage KB160297 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:160297

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com