ACC: Bude zobrazí 100 % využití PROCESORU během doba nečinnosti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 160819 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Střední: Vyžaduje základní dovednosti v oblasti maker, kódování a práce v různých prostředích.

Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití sledování systému v systému Microsoft Windows 95, Windows 98 a Microsoft Windows ME nebo sledování výkonu v Microsoft Windows NT a Microsoft Windows 2000 ke sledování využití budou hlášeny použít 100 procent prostředků PROCESORU, přestože se zobrazí, bude je nečinný.

Příčina

Během doby nečinnosti bude průběžně dotazuje jeho fronty zpráv kontrola klávesnice a myši aktivity.

Prohlášení

Tomuto chování nedochází v aplikaci Access 2000.

Další informace

Aplikace byla původně navržena pracovat v cooperative multitasking prostředí, které poskytuje Microsoft Windows 3.x. Kód nečinnosti zpracování integrována do aplikace Microsoft Access byla navržena tak, aby zkontrolujte, zda bude nespustí zpracování úlohy na pozadí během stručný období nečinnosti, například když uživatel pozastaví mezi úhozy. V prostředí preemptivní multitasking Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows NT a Windows 2000 způsobí tento kód nečinnosti zpracování bude používat 100 procent prostředky stručně během doby nečinnosti.

Poznámka: Windows 95 pro 32bitový systém Windows používá preemptivní multitasking aplikací a pro zpětnou kompatibilitu používá cooperative multitasking Windows 16bitové aplikace (aplikace napsané pro Windows 3.x).

Bude dotazuje jeho fronty zpráv pro aktivitu pro o první 30 sekund doby nečinnosti. Během této doby sledování výkonu hlásí, že aplikace je pomocí 100 procent prostředků PROCESORU.

Poznámka: Použije pouze prostředky, které jsou nečinnosti. Pokud váš počítač má jiné procesy, které jsou připraveny ke spuštění, bude je spuštěn. Bude není snížit výkon jiných aplikací, jako dotazuje jeho fronty zpráv.

Kroky pro reprodukci tohoto chování

  1. V systému Windows 2000 spustit Správce úloh a potom klepněte na kartu Výkon.
  2. Spusťte program Poznámkový blok.
  3. Spusťte aplikaci Access a přesvědčte se, zda je spuštěn v okně není maximalizováno.
  4. Otevřete ukázkovou databázi Northwind.mdb.
  5. Otevřete tabulku Dopravci a zadejte alespoň jeden nový záznam.
  6. Přepněte do poznámkového bloku.
Všimněte si historie využití CPU. Prvních 20 až 30 sekund čas Access ztratí fokus by měl být Hřeb 100 procent procesoru.

Vlastnosti

ID článku: 160819 - Poslední aktualizace: 19. ledna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Access 2.0 Standard Edition
  • Microsoft Access 95 Standard Edition
  • Microsoft Access 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbprb KB160819 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:160819
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com