Použití projektu a binární kompatibilita

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 161137 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Nastavení kompatibility umožňuje určit kompatibility projektu jazyka na starší verze součástí ActiveX generována z projektu.

Komponenty ActiveX vytvoříte obsahují výchozí rozhraní (například CName_D kde CName je NázevTřídy komponenty ActiveX), která obsahuje všechny metody a vlastnosti, které jste vytvořili. Pokud vaše třídy vyvolává události, máte také další rozhraní nazývá IConnectionPointContainer. Při vytváření prvku ActiveX nebo server těchto rozhraní jsou udělena jedinečný identifikátor. Pokud změnit ovládací prvek nebo server těchto rozhraní může změnit. V tomto okamžiku může selhat aplikace pomocí starší verze komponenty. Chcete-li zajistit nové a staré rozhraní bude pracovat všechny aplikace, musíte nastavit příslušné nastavení kompatibility.

Další informace

Compatibility projektu můžete nastavit v dialogovém okně Project\Properties kartě Component.

Jazyka má tři různé kompatibility nastavení pro projekty:
  • Žádné kompatibility.
  • Kompatibilita projektu.
  • Binární kompatibilita.

Žádné kompatibility

S tímto nastavením je vynuceno žádné kompatibility. Jazyka vytvoří nové ID rozhraní a ID třídy v každém sestavení nebo zkompilujte projekt. Každá verze integrována lze použít pouze aplikace vytvořené pro práci s danou konkrétní sestavení komponenty.

Kompatibilita projektu

Pomocí tohoto nastavení můžete provést projektu kompatibilní konkrétní součástí projektu. Zatímco generovány nové informace knihovny typ je udržována identifikátor typu knihovny tak, aby test projekty lze stále odkazují součást projektu. Toto nastavení je pro zachování kompatibility během testování. Proto po vydání součásti se chová stejné jako nastavení kompatibility Ne.

Binární kompatibilita

Zkompilujte projekt vytvoří jazyka pouze nové třídy a identifikátorů rozhraní v případě potřeby. ID třídy a rozhraní z předchozí německých jej zachová tak, aby programy kompilován pomocí starší verze bude pokračovat v práci. Pokud provádění změna bude mít za následek nekompatibilní verze jazyka bude upozornění. Pokud chcete zachovat kompatibilitu s starší, vydané verze součást ActiveX, je nutné použít nastavení.

Odkazy

Součásti Visual Basic 5.0 Guide v kapitole 7 "ladění, testování a zavádění komponent"

Vlastnosti

ID článku: 161137 - Poslední aktualizace: 15. července 2004 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Basic 5.0 Professional Edition
  • Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Edition
  • Microsoft Visual Basic 5.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Visual Basic Enterprise Edition for Windows 6.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbusage KB161137 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:161137

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com