Ako používať projektu a binárna kompatibilita

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 161137 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Nastavenie kompatibility umožňuje určiť Visual Basic kompatibilita projektu pre staršie verzie systému ActiveX Components generované z projektu.

ActiveX Components vytvoríte obsahujú predvolené rozhranie (napríklad CName_D kde je CName ClassName pre súčasť ActiveX), obsahuje všetky metódy a vlastnosti, ktoré ste vytvorili. Ak vaša trieda vyvoláva udalosti, máte tiež dodatočné rozhranie s názvom IConnectionPointContainer. Keď zostavujete ovládací prvok ActiveX alebo Server, Tieto rozhrania sú uvedené jednoznačný identifikátor. Ak upravíte vašu kontrolu alebo servera, tieto rozhrania môžu zmeniť. Všetky aplikácie používajúce staršie verzia vášmu komponentu môže zlyhať na tomto mieste. Zabezpečiť, aby váš nový a staré rozhrania bude pracovať s všetkých aplikácií, budete musieť nastaviť vhodné nastavenie kompatibility.

DALSIE INFORMACIE

Kompatibilita projektu môžete nastaviť v dialógovom okne Project\Properties kliknite v časti karte komponentu.

Visual Basic má tri rôzne kompatibility nastavenia pre projekty:
  • Žiadne kompatibility.
  • Kompatibilita projektu.
  • Binárna kompatibilita.

Žiadne kompatibility

Toto nastavenie je vynútená žiadne kompatibility. Visual Basic vytvorí nové Identifikácie rozhrania a identifikácie tried zakaždým, keď vás stavať alebo zostaviť svoj projekt. Každá verzia postavený možno použiť len s aplikácií vytvorených pre prácu s že špecifické stavať zložky.

Kompatibilita projektu

Toto nastavenie môžete váš projekt kompatibilné na konkrétny súčasť projektu. Zatiaľ čo sa generuje nový typ knižnice informácie, typ knižnice identifikátor je udržiavané tak, aby skúšobné projekty môžu ešte postúpiť na projekte komponentu. Toto nastavenie je pre zachovanie kompatibility počas testovania. Preto po komponent je uvoľnený, bude sa správať rovnaké ako nastavenie kompatibility Č.

Binárna kompatibilita

Keď ste zostaviť svoj projekt, Visual Basic iba vytvorí novú triedu a Rozhrania ID, ak je to potrebné. Zachováva ID triedy a rozhraní z predchádzajúce verzie, tak že programy kompilovaný pomocou skorší verzia bude pokračovať v práci. Ak chcete, aby zmeny, ktoré budú viesť Nekompatibilná verzia jazyka Visual Basic vás upozorní. Ak chcete udržať kompatibilitu s staršie uvoľnenej verzie prvok ActiveX komponent, toto je nastavenie, musíte použiť.

ODKAZY

Visual Basic 5.0 súčasti Sprievodca, kapitola 7, "ladenie, testovanie, a Nasadenie súčasti"

Vlastnosti

ID článku: 161137 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Visual Basic 5.0 Professional Edition
  • Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Edition
  • Microsoft Visual Basic 5.0 Enterprise Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbusage kbmt KB161137 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:161137

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com