Aktualizace Service Pack 2 může způsobit ztrátu připojení, vzdálený přístup

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 161368 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci aktualizace Service Pack 2 pro systém Windows NT 4.0, není možné pomocí příkazu ping nebo jinak změnit na využívání připojení, které jste vytvořili pomocí poskytovatele služeb Internetu při vytáčet číslo pomocí služby RAS.

Kromě toho směrovací tabulky nemusí mít trasy pro vzdálené připojení.

Příčina

Možnost protokolu Multilinking (MP) vždy vyjednána během protokolu LCP (Link Control Protocol)-fáze vyjednávání v aktualizaci Service Pack 2 pro systém Windows NT 4.0. K tomu dojde, pokud je povoleno nebo zakázáno na záložce server v dialogovém okně Upravit položku telefonního seznamu políčko Povolit rozšíření protokolu LCP protokolu PPP.

Ačkoli je univerzální rozšíření protokolu LCP, není součástí dokumentu RFC 1570--rozšíření protokolu LCP. V aktualizaci Service Pack 2 pro systém Windows NT 4.0 není nadále nezbytné pro toto pole zaškrtněte, chcete-li pokus o vyjednávání MP.

Poznámka: Některé poskytovatele služeb Internetu (ISP) nelze čelit možnosti MP správně. Tento problém je vyřešen změnou podmínky, ve kterém RAS odešle vícelinkové informace vzdáleného serveru.

Řešení

Následující binární soubory se tento problém vyřešit tím, že pokus při vyjednávání MP, pouze pokud položka telefonního seznamu obsahuje více než jedno propojení.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že tato problém v systému Microsoft Windows NT verze 4.0. Tento problém byl opraven v nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Microsoft Windows NT 4.0 USA. Chcete-li zobrazit informace o získání aktualizace service pack, dotaz na následující slova v databázi Microsoft Knowledge Base (bez mezer):
ÚT K V-P A C E R
Poznámka: Tato oprava je použito pouze u počítačů s aktualizací Service Pack 2 pro systém Windows NT 4.0 nainstalován.

Tato oprava hotfix byla zaúčtována do následujícího umístění v Internetu:
ftp://ftp.microsoft.com/bussys/winnt/winnt-public/fixes/usa/NT40/hotfixes-postsp2/ras-fix

Další informace


Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
ID článku: 166090
TITLE: Podpory služby MSN v systému Windows NT

Vlastnosti

ID článku: 161368 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 2
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbenv KB161368 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:161368

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com