XCLN: OST a PST rýchly odkaz

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 161889
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok poskytuje rýchly odkaz na riešenie problémov Microsoft Výmena klienta priečinkov offline (.ost súbory).

DALSIE INFORMACIE

Definície

OST - Offline priečinok skladovanie - A súbor, ktorý obsahuje miestne repliku používateľa priečinky na báze servera Microsoft Exchange, ktoré (súkromné a verejné) a formuláre. OST sa synchronizuje s programom Microsoft Exchange Server kópiou pre Použite pracujete v režime off-line. OST je špecifický pre konkrétne schránky a nemôže byť prístupný ostatným používateľom servera Microsoft Exchange Server.

PST - osobný priečinok skladovanie - A súbor, ktorý môže obsahovať priečinkov, správ, formuláre, súbory a ďalšie položky. Môžete vytvoriť ľubovoľný počet PSTs na použitie s jedného profilu. Môžete tiež označiť PST s dodávkou umiestnenie pre prichádzajúcu poštu.

Nové inštalácie klienta - Ak inštalujete program Microsoft Exchange klient prvýkrát počas vytvárania profilov, zobrazí sa výzva ak cestujete s počítačom. Ak ste odpoveď Áno, poskytovateľ Offline Store nastavený pre vás a súbor, Exchange.ost, je vytvorený. Kde je OST priečinky offline sa uložia.

Existujúcej inštalácie klienta - ak je to existujúcu inštaláciu Klienta Microsoft Exchange, môžete vytvoriť ukladacieho priestoru offline pomocou V režime offline tlačidlo priečinok súboru nastavenia na karte Spresnenie Microsoft Stránka vlastností servera Exchange vodiča. Ak sa pomocou viacerých používateľov jeden počítač, každý užívateľ potrebuje vlastného súboru OST.

Vytvorenie OST

Ako si vyrobiť serverového priečinka dostupné pre použitie offline:
 1. Otvorte hárok vlastností priečinka; kliknite na priečinok a na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 2. Kliknite na Synchronizácia kartu a kliknite na tlačidlo Dostupné Online alebo Offline.
Po vykonaní priečinok dostupný v režime offline, môžete ľahko synchronizovať priečinok pomocou príkazov nájsť pod Synchronizovať v Nástroje ponuka.

Ako vypnúť OST:
 1. Otvorte Ovládací Panel Mail.
 2. Službu Microsoft Exchange Server a kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 3. Kliknite na Rozšírené kartu a potom kliknite na Nastavenia priečinka offline.
 4. Kliknite na položku Zakázať používanie v režime Offline. Budete tiež chcieť premenovať súbor OST na lokálnom počítači.
Ako na komprimáciu OST:
 1. V okne Ovládací Panel dvakrát kliknite na Pošta.
 2. Službu Microsoft Exchange Server a kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 3. Kliknite na Rozšírené kartu a potom kliknite na Nastavenia priečinka offline.
 4. Kliknite na položku Zhutniť teraz.
Ako na komprimáciu PST:
 1. V okne Ovládací Panel dvakrát kliknite na Pošta.
 2. Služby osobných priečinkov a kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 3. Kliknite na položku Zhutniť teraz.
Kedy používať OST alebo PST:

OST je preferovaný spôsob pre offline skladovanie, pretože vám umožňuje používať verejné priečinky a organizačné formy, zatiaľ čo pracujete v režime offline. Pretože OST pôsobí ako kópiu programu Microsoft Exchange Server-založené priečinkov údaje sa zálohujú počas štandardného zálohovania Microsoft Exchange Server postupy.

POZNÁMKA: OST je replikou. Nie je zálohovanie a nemôžu byť obnovené.

Miestne PST musia zálohovať jednotlivé vlastník. Jeden výhodou PST má je schopnosť používať funkcie vzdialenej pošty Microsoft Exchange Client, Prevziať hlavičky, premiestnite alebo skopírujete správy, odstrániť Nevyžiadané správy pred stiahnutím a prečítajte si nové správy, kým iné sú sťahovanie. Keď použijete OST, proces synchronizácie nie je viacnásobnou postupnosťou.

OST denník synchronizácie:

Počas procesu OST synchronizácie súboru denníka sa uchováva, a je to umiestni do priečinka Odstránené položky po dokončení synchronizácie. Tento súbor denníka je veľmi užitočné pri určovaní synchronizácia podrobnosti a chybové hlásenia. Sú niektoré z chybových hlásení a možné príčiny:

8004010f - toto chybové hlásenie môže byť spôsobené niektorou z nasledovných príčin:
 • Ste zmenili jazyk organizácie formuláre registry po OST bol vytvorený.

 • Máte dve lokality Microsoft Exchange Server, kde má prvý Organizácia formuláre registry a druhý nie. Pokiaľ verejné priečinok afinitu správne nastavený, užívateľov v druhom mieste nie je schopný otvoriť databázu registry organizácie formuláre a dostane to chybové hlásenie.

 • Ste pridali organizácie formuláre registra, ale neskôr bol odstránený. Je potrebné znovu Knižnica organizačných formulárov a potom reštartujte Exchange Server služby pre server hosting poštovej schránke a synchronizujte klient opäť dvakrát.
80030070 - Toto chybové hlásenie sa vráti, keď tam nie je priestor vľavo na disku. Uvoľnite miesto na pevnom disku a skúste znova. Možno sa pokúšate synchronizovať niektoré veľkými prílohami.

80040115 - Sieťová chyba zabrániť úspešné ukončenie operácia. Vyplniť niektoré základné remote procedure call (RPC) siete riešenie problémov.

Poštovú schránku používateľa odstráni zo servera Microsoft Exchange Server:

Pretože OST je opečiatkované v poštovej schránke jednoznačná identifikácia, ak používateľa schránky sa odstráni a znova vytvorí v počítači so systémom Microsoft Exchange Server, súbor OST nie synchronizovať s novú schránku. Len spôsob obnovenia údajov v OST je použiť nasledovné kroky presne pred začatím klient online:
 1. Spustite klienta Microsoft Exchange v režime offline pomocou rovnakého profil, ktorý bol použitý pred s OST.
 2. Pridať PST profil.
 3. Skopírujte správy PST.
 4. Vytvorte nový profil, ktorý sa pripojí na novú schránku.
 5. Premiestnite správy z PST na novú schránku.

Vlastnosti

ID článku: 161889 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbusage kbmt KB161889 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:161889
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com