Ako získať konvertor na importovanie Word 97-2000

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 162214 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Chcete otvoriť dokument, program Word 97 alebo Word 2000 v staršej verziu programu Microsoft Word (napríklad: Microsoft Word 6.0 pre Windows alebo Microsoft Word pre systém Windows 95), musíte použiť konvertor textu vo vašej verzii programu Microsoft Word.

POZNÁMKA: Nie je nutné nainštalovať buď program Microsoft Word 97 pre Windows alebo Microsoft Word 2000 otvoriť tieto dokumenty. Namiesto toho stačí nainštalovať Konvertor na importovanie Word 97-2000 na použitie v existujúcej verzie programu Microsoft Word.

Si môžete stiahnuť najnovšiu verziu Konvertor na importovanie Word 97-2000 z Preberacieho centra spoločnosti Microsoft.

DALSIE INFORMACIE

Ako nainštalovať konvertor na importovanie Word 97-2000 z Preberacieho centra spoločnosti Microsoft

Nasledujúce súbor je k dispozícii na prevzatie od Microsoft Download Centrum:
wrd97cnv.exe
Pre Ďalšie informácie o preberaní súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft, kliknite nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft zo služieb Online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Microsoft používa najviac aktuálny antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň že súbor bol vyslaný. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Tento súbor zahŕňa inštalačný program, ktorý Msword8.cnv alebo Mswrd832.cnv nainštaluje do počítača (v závislosti na verzia programu Word systému Windows používate). Inštalačný program nainštaluje aj Wrd97cnv.doc Readme dokument.

POZNÁMKA: Msword8.cnv je konvertor pre Word 6.0 pre Windows. Mswrd832.CNV je konvertor pre Word 7.0 pre systém Windows 95.

Po vás získali konvertor na importovanie Word 97-2000, dvakrát kliknite na Wrd97cnv.exe Súbor Extrahujte a nastaviť konvertor. V závislosti od verzie programu Word momentálne používate, inštalačný program nainštaluje buď Mswrd832.cnv súbor (32-bitová verzia pre Word 7.0) alebo Msword8.cnv (16-bit verzia pre Word 6.0). Inštalátor aktualizuje aj nastavenia potrebné databázy registry. Pre Ďalšie informácie nájdete v súbore Wrd97cnv.doc, ktorá je nainštalovaná s programom Word 97-2000 Import konvertor. Ďalšie informácie o iných Textové konvertory, môžu byť inštalované s konvertorom balíka Microsoft Office, kliknite na článok nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
212265 WD: Ďalšie textové Konvertory a obrázok filtrov, dostupných vo konvertor Pack balíka Microsoft Office

Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 162214 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbdownload kbconversion kbfile kbinfo kbualink97 kbmt KB162214 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:162214

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com