2-Karakter NetWare Server NWConv geçirme (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 162401 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

(Nwconv.exe) NetWare için Geçiş Aracı'nı başlattığınızda, geçiş yapmak için NetWare ve Windows NT Server'ı seçin ve sonra da dosya seçenekleri seçin, hedef ve kaynak dosya boş.

Neden

NetWare için geçiş aracı, 2 karakterlik bir ada sahip bir NetWare sunucusuna geçiremez.

Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, NetWare sunucusu üç veya daha çok karakter içeren bir adla yeniden adlandırın, geçiş yapmak ve sonra yeniden gerekirse adını değiştirin. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft Windows NT sürüm 4. 0'da bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, Windows NT sürüm 4. 0 ' düzeltilmiştir Service Pack 5. Bu sorun, Windows NT sürüm 4.0 Service Pack 6a ' oluşur.

Özellikler

Makale numarası: 162401 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbnetwork KB162401 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:162401

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com