Aynı anda açık kök depolama birimi dosya sayısı sınırı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 163202 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Birkaç depolama dosyalarını açmak için StgOpenStorage() veya StgCreateDocFile() API çağrıları kullanan uygulamalar başarısız olabilir.

Bu sorun, Windows 95 veya Windows NT 3. 51'de oluşmaz.

Neden

Windows NT 4. 0'ı aynı anda açık kök depolama dosyaları yaklaşık 500 sayısını sınırlar PER PROCESS. Bu olduğu unutulmamalıdır bir işlem sınırını başına (örneğin, işlemi 1 498 kök depolamayı açmak için aynı anda işlem 2 ayrıca 498 kök depolamayı açın ve benzeri)

Windows NT 4.0 her kök-açma yığın 4 MB kullanır, ancak windows 95 ve Windows NT 3.51, genel paylaşılan bellek yığın 64 M; ','ı kullanın. Işlemler için 2 G kullanıcı adres sınırı varsayarak, Windows NT 4.0 için bir işlemi yaklaşık 500 kök açar destekler.

Çözüm

Windows NT 4. 0'her kök-açma yığın boyutu yaklaşık 1000 açar izin 2 MB daha sınırlı. Öbek boyutu BIR düşüş uygulamaları çok sub-storages açın ya da çok işlem temelli değişiklikleri kaydedilmemiş koruma gideremez ve çözemez anlamına gelir.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Windows NT sürüm 4.0 olarak onaylamıştır. Bu sorun, en son Microsoft Windows NT 4.0 ABD hizmet paketinde düzeltilmiştir. Sorguda (boşluksuz) Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki sözcük, hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için:
s e r <a1>v</a1> BİR c p k

Özellikler

Makale numarası: 163202 - Last Review: 29 Ocak 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbinterop kbnetwork KB163202 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:163202

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com