INFORMACE: Windows 95 multimediální zařízení Wave ovladačů musí být 16 bitů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 163354 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Ovladače zařízení wave multimediální Windows 95 musí být 16bitové ovladače. Multimediální architektury Windows 95 zajišťuje kompatibilitu s ovladači wave vytvořených pro předchozí verze operačního systému. wave 32bitové ovladače nejsou podporovány v systému Windows 95. Wave 16bitové ovladače, může však thunk 32bitové DLL.

Další informace

Windows DDK 95 Další informace naleznete na ovladače zařízení wave multimediální Windows 95. Win32 SDK Další informace naleznete na thunking.

Vlastnosti

ID článku: 163354 - Poslední aktualizace: 18. listopadu 2004 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Win32 Device Driver Kit for Windows 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbmm KB163354 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:163354
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com