BILGI: 16 bit Windows 95 Çokluortam dalga aygıt sürücüleri gerekir olabilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 163354 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Windows 95 çoklu ortam dalga aygıtı sürücüleri, 16 bit sürücü olması gerekir. Windows 95 çoklu ortam mimarisi dalga sürücüsü <a0>Windows</a0> işletim sisteminin önceki sürümleri için yazılmış olan uyumluluğu sağlar. Windows 95 altında 32 bit dalga sürücüleri desteklenir. Ancak, BIR 16 bit dalga sürücüsü için 32 bit DLL thunk bulunabilir.

Daha fazla bilgi

Windows 95 DDK daha fazla bilgi için bkz: Windows 95 üzerinde çoklu ortam dalga aygıt sürücüleri. Thunking hakkında daha fazla bilgi için Win32 SDK bakın.

Özellikler

Makale numarası: 163354 - Last Review: 18 Kasım 2004 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Win32 Device Driver Kit for Windows 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmm KB163354 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:163354
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com