WD97: Chybová zpráva: „ nelze zdroj TWAIN otevřít vybrané"v aplikaci Word 97

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 163458 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Přejděte na příkaz obrázek v nabídce Vložit a potom klepněte na tlačítko ze skeneru, zobrazí se následující chybová zpráva:
Nelze otevřít vybraný zdroj TWAIN. Pokud je skener TWAIN kompatibilní skener přeinstalujte software, že skener.

Příčina

Word pro Windows není kompatibilní s rozhraním TWAIN aplikace. Pomocí od skeneru příkaz spustí program Microsoft Photo Editor. Photo Editor použijete k importu obrázků a grafiky pomocí skeneru.

Poznámka: Nainstalujete-li některé editory grafiky, příkaz, že editor může být přidán do nabídky Word. Možnosti skenování, které mohou způsobit podobné chybové zprávy v aplikaci Word může také poskytovat těchto grafických editorů. Další informace o konkrétní editoru naleznete v dokumentaci poskytnuté s grafický editor.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, pravděpodobně nutné přeinstalovat software skeneru. Prostudujte si informace o nastavení do skeneru další informace o tom, jak správně nainstalovat software skeneru.

Další informace

Microsoft Office 97 pro Windows nainstaluje Microsoft Photo Editor verze 3.0, grafický editor. Při spuštění instalačního programu pro editor příkazy nabídky jsou přidány do aplikace Word tak, aby Photo Editor z aplikace Word snadno přístup.

Microsoft Photo Editor je samostatné aplikace, pomocí kterého můžete upravit, vylepšit a import obrázků a grafiky do programu Office 97. Microsoft Photo Editor je editor nahrazení grafiky pro Microsoft Imager v předchozích verzích sady Microsoft Office.

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
93359Word pro Windows nepodporuje protokol TWAIN

162784Přeinstalování grafické filtry import pomocí instalace Office 97
162380OFF97: Provede instalaci typické instalace ve výchozím nastavení

Vlastnosti

ID článku: 163458 - Poslední aktualizace: 19. ledna 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbinfo kbinterop KB163458 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:163458
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com